reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam sobotnio!
Moniczka- gratuluję pracy. Ja właśnie też byłam na rozmowie o pracę do banku- i zrezygnowałam. Bank czynny do 19.00 a później jeszcze zamknięcia kont, zliczanie pieniędzy itp. Wracałabym do domu po 20. Wspólnie z M podjęliśmy decyzję, że najlepiej będzie jeśli jeszcze z pracą wstrzymam się i pobędę z małym.
Mili- nie martw się sąsiadkami. Pogadają i przestaną. Niestety ludzie są najszczęśliwsi jeśli żyją cudzym życiem. Echhh...A poza tym nie bardzo rozumiem, co mają do komentowania. Nie masz prawa być w ciąży czy co? :)
Fredko- oj, ciężkie dni z chłopem to masakra..wiem coś o tym:) Trzymaj się dzielnie- dogadacie się!
 
reklama
Elaine jeżeli to była praca na stanowisku kasjerskim to dobrze zrobiłaś, że zrezygnowałaś bo to chyba jedno z najbardziej niewdzięcznych stanowisk :-( Kiedyś dawno temu po studiach, właśnie na takim stanowisku też zaczynałam pracę i nikomu nie polecam. Inne stanowiska Doradców- pomimo, że pracy jest sporo, to jednak w dzisiejszych czasach są stosunkowo dobrze płatne.
Nazwa Banku hehe zdradzę pierwszą literę: N ;-)
 
Ja pracowalam w swoim zyciu 2 lata na kasie jeszcze w ciazy bylam da sie przyzwyczaic ale psychicznie wykancza ta praca.no jeszcze zalezy gdzie ja pracowalam w obi i media markt takze nie bylo chwili odpoczynku.

U nas pogoda sie popsula.Zimno i mokro.Jednym slowem czuc juz jesien.Ale ja sie ciesze bo juz mialam dosc tych upalow nic mi sie nie chcialo a teraz chlodniej to i sie w domu sprzatac chce ;-) dzis mam gosci a wiec mykam sprzatac ;-)
 
M i N są blisko siebie w alfabecie ;-) Elaine to naprawde dobrze zrobiłaś - wlasnie w takich agencjach to zwykle proponuja prace za najnizasza krajowa a reszta pod stolem :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Ja teraz miałam 3 propozycje pracy, jedna własnie w agencji bankowej... Oczywiście zrezygnowałam Do tej pory pracowałam w dużych korporacjach i być może nie jest łatwo, ale pieniądze są za dobra prace i wszystko na papierze- żadnych machlojstw!!! Tak miałam do tej pory z reszta, niestety kryzys finansowy dotknął moja poprzednia spółkę, stad zwolnienia grupowe- ale i solidne odprawy. I wiecie co po tylu latach pracy w banku mówiłam ze chce zmienić branżę, ale jednak ciągnie wilka do lasu;-);-);-)
 
reklama
wiecie co a ja podziwiam naprawde was za prace w bankowosci, ja mialam isc ale to nie dla mnie, nudzi mnie taka praca strasznie nie cierpie papierow itp ja musze cos robic bardziej ze tak to nazwe "wolnego" cos co nie trzyma mnie caly czas za biurkiem, zasnelabym hehe
 
Do góry