reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
nie, nie taką dużą, kupiłam jej takie buty tylko w rozmiarze 21 hehehe i tak są odrobinę za duże. Nie kupowałam przez internet tylko w sklepie więc miałam możliwość dokładnie zmierzyć jej stopę.

ciociawcześniaka - 24! szok, chłop to chłop hehehe
 
Ostatnia edycja:
Kati dziewczyny dobrze napisały, jesteś mamą 3 dzieciaczków. jesteś dzielna i wielka. Podziwiam Cię, 3 dzieci to nie przelewki. Mam tyle w ciągu tygodnia i wieczorami poprostu mam dosyć. Cieszę się, że mam 2 i więcej na pewno mieć nie będę.

a co do rozmiaru bucików Alcia wyrasta mi już z 22. Mam jednak buty po Oli więc chwilowo mam spokój z zakupem. Chociaż latem będę musiała kupić jej sandałki bo nie pokrywają się sezonami.
 
póki co z 3 spokojnie daje rade:)do tego mieszkam na wsi ,więc mam co robić-ale ja taki typ że jak mam ręce pełne roboty to jakoś funkcjonuje...chociaż nie powiem brakuje mi tego czasu który miałabym tylko dla siebie ale cóż takie zycie.
a co do bucików to Lena wyrasta z 22.teraz polujemy na takie trampeczki takie zapinane,co to po odpieciu sa do kolanka:)
aha i mam prośbe w związku z tym ze za miesiąc mam komunie potrzebuje jakiś 2 sprawdzonych przepisów na sałatki-reszte menu mam już ustalone:)
 
oj to duze stopki maja niektore dzieciaczki :) moja ma tak 21-21.5 zalezy od butkow
ja mam narazie dla Wiki adidaski kupione, czekam na ocieplenie zeby jej kupic ladne lakierki sandalki i wogole takie butki do sukieneczek i na podworko :) co prawda mam jakies butki co dostala od kogos, ale ja jej nie zakladam butow po innych dzieciach, uslyszalam od lekarza ze nie powinno sie nosic butow po kims a szczegolnie dziecko ktore sie rozwija poniewaz kazde dziecko inaczej stawia stópki. Nawet jesli ma nosic butki po starszym rodzenstwie to powinno sie wziac te butki i obu np.synkow do lekarza by sprawdzil czy mlodszy moze je nosic. Chodzi o to ze jedno dziecko stawia stopke bardziej do zewnatrz, wewnatrz, nozka ucieka do przodu lub bardzie pietka w tyl i takie butki sie deformuja. Moja kolezanka byla no i na szczescie obaj stawiaja nozki tak samo wiec moze nosic smialo. ale bywa roznie a potem dzieci maja problemy
Kati jesli chodzi o salatke to moja rodzinka zajada sie ryzowa z kurczakiem i ananasem. gotujesz ryz i piersi z kurczaka. Kurczaka kroisz w drobe kawalki. mieszasz go z ryzem, dodajesz kukurydzę. Kroisz w kosteczki ananasa. doprawiasz sola i pieprzem.Dodajesz majonez - tu musisz próbować żeby nie byla za sucha. no i to taka podstawowa. My jeszcze dokladamy slodkie winogrona i rodzynki. tez jest bardzo dobra... mmmm pychota! cala moja rodzinka sie nia zajada :)
 
Ostatnia edycja:
co do butów...szkoda że tyle kosztują. Kupić dwie pary butów dla dzieci to już porządny wydatek. Ech.. wiem, że młodsza powinna mieć nowe, ale skąd brać na to wszystko kasę.
A sałatka mega prosta i smaczna: tuńczyk w sosie własnym ( wyciśnięty z sosów) i kukurydza, trochę! pokrojonej cebulki, majonez i koniec. Mąż zajada się nią równo.
 
buty nr21 to mu w zeszłe lato kupowałam...:))) a sałatka może być taka; dwie puszki fasoli: 1 biała 1 czerwona trochę szynki w kostkę do tego sos: wymieszać majonez z odrobiną keczupu, dodać ząbek czosnku, połączyć mniam!!!!
 
no tak rozumiem miec jedno dziecko a 2 czy troje i wszystkim kupic nowa odziez i butki to sa wydatki, ja mam narazie jedno wiec tak czy siak kupuje nowe
 
no właśnie butów po kimś nigdy nie zakładałam, co do reszty nie mam oporów:))) Odkładałam po Kubie ubrania więc teraz są jak znalazł, jedynie coś *do wyjścia* dokupuję. A no i kalosze zostawiłam i zakładam bo to tylko na parę razy to chyba nic się nie stanie. Ale pewnie gdybym nie mogła kupić to też bym nie wybrzydzała, przecież nie chodziłby boso!!!
 
reklama
moja ma butki z reguły 21-22 ale po zeszłej jesieni zostąły sandałki 19 i z luzem w nie wchodzi...
Polecam sałatkę:
1. 10-15 dag szynki (pokroić w kostkę 1 cm),
2. por-kilka pasków pokroic w kostkę 1 cm (pod wrząca wodą przed krojeniem potrzymac),
3. kukurydza,
4. ugotować makaron (tortellini ja biore 3 rodzaje farszu: mięsny, grzybowy i serowy) i do tego
5. świeży pęczek koperku posiekac.
wszystko wymieszać z majonezem bez zadnych przypraw...
POLECAM
 
Ostatnia edycja:
Do góry