reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny wysłałam zaproszenia na zamknięty..kto nie dostał to zgłaszać się proszę bo dużo Was jest:tak::szok:
hej Kerna, jeszcze ja się dołączam.
I ja się dzisiaj melduję niewyspana. Karolka coś niedomaga dzisiaj. Właśnie zasnęła. I ja skorzystam i się położę. Choć tu tyle roboty przed przeprowadzką i jeszcze brak wody na dodatek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam cieplusio, ja nie mam zaproszonka:-:)-(
I na lisci tez mnie nie ma, ale jesce terminu nie mam wyznaczonego przez lekarza, wg moich obliczen to 21 wrzesnia,ale sie zobaczy;-)
 
:-D:-D:-D kerna. A to zdjatko grupy to taaaakie slodkie....:-):-):-)
fajnie nie???:-)

Witam cieplusio, ja nie mam zaproszonka:-:)-(
I na lisci tez mnie nie ma, ale jesce terminu nie mam wyznaczonego przez lekarza, wg moich obliczen to 21 wrzesnia,ale sie zobaczy;-)
pralinka nie wpiasałam cie bo nie ma Cie na liście..nie wpisałaś daty..ale dopisuję na 21:tak: zaproszenie wysyłam:tak:
 
Ostatnia edycja:
No i mam:tak::-D

Juz zjadlam obiadek, dzisiaj mialam w planach porzadki, le niestety mialam maly wypadek z palcem malum prawej reki i jestem ogranoczona:zawstydzona/y:
To co moglam ogarnelam, mezus reszte pomogl i na tym by sie disiaj porzadki zakonczyly niestety
 
Ja tez jeszcze zaproszenia nie dostalam,
Dziewczyny, co to bedzie, bojes ie strasznie, bo mam te plamienia. Bylam wczoraj u lekarza i dala leki, biore, ale i tak , strach jest. Brrrrrrr ale zima!! Milego dnia wszystkim mamuskom zycze;)
 
Dziękuje za zaproszenie do tak elitarnego grona :-)
Ja już powalczyłam ze śniegiem, a dalej sypie zmora jedna, a jak tak się łopatą namachałam aby chodnik przed domem doprowadzić do ładu :wściekła/y:
Normalnie nie mam dziś mdłości, ale i apetytu brak.
Na śniadanie 2 kawałki chleba z ogórkiem, które pomogły mi zjeść dwa psy a teraz kisiel truskawkowy szamam, ale jakoś tak jem bo muszę.
 
reklama
Witam Was dziewczyny, ja dziś leżę od samego rana. Nie poszłam do pracy, czuję się masakrycznie i do tego ta pogoda!! Wczoraj mnie bolało podbrzusze, tak jakbym miała dostać miesiączkę!! Czy któraś z Was tak miała? Trochę się przestraszyłam :-(
kerna ja chyba też nie dostałam zaproszenia :-(
upss, dostałam sorki i dziękuję za zaproszenie
 
Ostatnia edycja:
Do góry