reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Mononoke mam nadzieję, że jutro wyjdę do pracy:). Ja póki co bardzo szybko głodnieję. Dosłownie godzinkę po tym jak jadłam:). Poza tym jak już wspominałam chorobowe samopoczucie, pomimo braku objawów, póki co.

Mononoke Glukozę robiłam i mam 84,8 w normie. Jak w normie, to bym się tym nie przejmowała. I już!

Tusienka wolę dmuchać na zimne:). Wcześniej kąpałam się tak, że prawie zasypiałam w wannie tak mi było miło. Jeśli chodzi o słodkie... mmm uwielbiam, ale nie chce żeby mi dupa urosła:). Więc jeden mały słodycz na dzień, taki sobie wymyśliłam.

Dora_M
no to mamy niezłe zdolności węchowe:)
 
reklama
Sorki dziewczyny ale muszę napisać:-p jestem wrześniową mamą 2010 chciałam wam tylko życzyć spokojnego oczekiwania na wasze malenstwa i szczęśliwego rozwiązania:tak: dopiero co sama zobaczyłam 2 kreseczki na teście a już moja mała Lilu kończy dziś 4 miesiące.....powodzenia wrześniówki 2011:-D:-)
 
Mononoke mam nadzieję, że jutro wyjdę do pracy:). Ja póki co bardzo szybko głodnieję. Dosłownie godzinkę po tym jak jadłam:). Poza tym jak już wspominałam chorobowe samopoczucie, pomimo braku objawów, póki co.
No, mnie sie tez zaczelo od jedzenie doslownie wszystkiego i co chwile :D teraz cierpie swoje....
Obecnie jestem przerazona bo mnie boli w pachwinach ale to ponoc normalne wiec zaczynam sie powoli uspakajac :p

dobranoc dziewczynki

ps. lili dzieki :)
 
witam wieczorkiem:-D

padam na twarz więc szybciutko i króciutko.witam nowe wrześnióweczki:-)
ja może w tym tyg zrobie badania mam od gina całą listę od morf moczu przez toxoplazmozę cukier jakieś tpo ft4 i inne jakieś. narazie czuję się w miarę tylko spać mi się chce a tu trzeba w pracy być.I mam napady wilczego apetytu niby głodna cały czas się czuję ale nie wszystko mi pasi.No i też zapachy mi przeszkadzają od zawsze a teraz to już wogóle. W 1wszej ciąży żadnych objawów ubocznych poza parciem na słodkie w drugiej niestety na odwrót codziennie rano rozmowa z kibelkiem, więc zobaczymy co będzie tym razem.szczerze wolałabym 1wszą opcję:-)ale co tam. A i czasami kręci mi się w głowie.masakra jakaś.
kurde i zapomniałabym cycki to normalnie tak mnie bolą...:baffled:szkoda gadać:zawstydzona/y:
miłego wieczorku do jutra a na dobranoc zdjątko z 4,3 tyg(nie wiem czy tu można wstawiać ale zaryzykuję i sorry za kiepską jakość ale robiłam zdjęcie zdjęcia komórką)
Zdjęcie0427.jpg
pencil.png
 
juz tyle widac? pieknie :) To mnie podbudowalas, moze ja tez cos zobacze :p

Ja juz mam czesc badan zrobionych - toxo juz w sierpniu robilam, glukoze mam, morf, mocz, gr kwi z rh zeby na papierku byla :D no i beta :p
Za tydzien czekaja mnie pewnie kolejne atrakcje a nie ma sie gdzie wbic bo w jednym lokciu nie widac zyl i nigdy go nie kluja a w drugim pani pielegniarka mi zrobila kuku i mam sinca i boli... \
moze w piete sie wkuja?:> :D

a ja mialam isc spac :p
 
Witajcie Dziewczynki,
dziękuję wszystkim za wsparcie. Bezcenne :).
Mononoke - zupełnie się nie martw - 90 to super norma :).
A i jeszcze jedno - widziałam dzisiaj serduszko :))) !!!! :)))). Będzie dobrze.
Życzę wszystkim spokojnej nocy.
 
Witam wszystkie mamusie.

Ja nie mogę spać :( w dzień oczy mi się zamykają a w nocy pupa :(

Mnie zaczynają mdłości męczyć. Jeszcze bez wymiotów, ale męczące trochę są. Ciekawe czy wogóle pojawią się u mnie wymioty, normalnie jak się strułam albo za dużo wypiłąm to pomimo mega mdłości i wsadzania reki do gardła nic, więc teraz też coś czuje że na mdłościach się skończy, oby.
Poza tym ciągle bym jadła, cycki wielkie i obolałe, męcze się okropnie i wszystko mi śmierdzi :(
a z pozytywnych objawów to zauważyłam że cera mi się poprawiła i problemy skórne mam mniejsze.
I jeszcze brzuch mi zmalał to troche mnie martwi, mój misiek też twierdził że zamiast rosnąć to mi bardzo zmalał.

Dzisiaj nie zdołałam odebrać drugiej bety więc jutro z samego rana będe po nią szła. Mam nadzieje że będzie ok.

Życze wszystkim miłej nocy
 
Ja mam pytanie do wszystkich Was dziewczyny. Właściwie wszędzie piszą, że nie wolno pić herbaty w ciąży... Ja zawsze piłam jej dużo i nie wyobrażam sobie zamienić jej na soki. Czytałam, że owocowe są dozwolone. Ale co rozumieć pod nazwą owocowe. Przecież lipton cytrynowy to też owoc:).
Nesme zeby czlowiek stosowal sie do wszystkiego co jest napisane w necie to chyba bysmy do porodu z pragnienia wyschly :) Ja jestem "herbaciara" i codziennie rano jak nie wypije mocnej czarnej herbaty to nie potrafie normalnie funkcjonowac.W poprzedniej ciazy tez z czarnej herbaty nie zrezygnowalam i moja Kaska to okaz zdrowia ,wiec kochana lec do kuchni i zrob sobie smaczniutka herbatke i nie czytaj za duzo w necie ;)
Mononoke wynik jak najbardziej prawidlowy !
W pierwszej ciazy nie mialam zadnych mdlosci ,zajadalam sie kwaszonymi ogorkami za to przeszla mi calkowicie ochota na slodycze ,w pierwszym trymestrze az sie za piwem trzeslam,chociaz lyczek i ....... gin powiedzial ze owszem do kolacji lyczek piwka nawet w ciazy to nic zlego i co ..... jak mi pozwolil na ten lyczek to mi ochota na piwo przeszla :)
Teraz jakos wedliny mi nie podchodza,za to slodycze i owszem w kazdej ilosci i na piwko tez nie mam ochoty :) no coz kazda ciaza jest inna :)
 
reklama
To i ja się pochwalę zdjęciem mojego giganta:-) No i wreszcie przespałam całą noc chociaż :-) ząb już nie boli:-)
 

Załączniki

  • DSCN0532.jpg
    DSCN0532.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 41
Do góry