reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Wrześniowa – jejku co 45 min wstawać – kochanie jak Ty dajesz radę chodzić i działać? Ja już bym pewnie na klęczkach szła ;)No właśnie mamusiu pewnie przesadzasz że Wojtuś taki łobuziak ;) Panie z laryngologii były zachwycone i już je oczarował… przyznaj się… pewnie przesadzasz ;P;) hi hi
Skąd ja to znam? Jak mówię że Kamilo taki łobuz, że nie śpi… nikt nie chce wierzyć ;)
GRATULACJE DLA WOJTUNIA! 3 MIESIĄCE…WOW…!
No i z tą wygrana w totka… Kurcze – ależ by się przydało;) Wtedy zafundowała bym wszystkim wrześniówkom pobyt w jakimś hotelu abyśmy mogły się spotkać hihihi ;P;)
Madzieńko- przynajmniej Ty cosik weźmiesz więcej po tym expose … Bo nóż się w kieszeni otwiera… ech…
I praca do 67r.ż. wyobrażacie sobie mnie – pigułę jak z Parkinsonem pobieram krew? Ja pierdzielę…
Ewelinko – Jezu… przecież oni powinni już podawać Ci żelazo w iniekcjach. Już żadne domowe sposoby nie pomogą na tym etapie serce… Tabletki też pewnie już są za słabe… Kurcze co za kraj… Przydał by Ci się porządny lekarz, który się Toba ostro zajął… Serce Ci się kroi… U nas byś już dostawała Ferrum Lek
Bafinka – rana wygląda ok… często ma kolor czerwonawy, brunatny lub podobny, często swędzi (też tak czasem mam) i czucie wraca za jakieś pół roku mniej więcej – rożnie u różnych kobiet. Spowodowane jest to tym, że przy cc poprzecinano Ci nerwy i czucie zmalało lub zupełnie zaniknęło wokół rany ;)
 
reklama
Bluetooth ja karmię Franka od urodzenia nie na żadanie tylko co 3-4 godz. i on sie wcześniej nie domaga, teraz to juz ma stałe godziny karmień 7x na dobę, ale on taki duzy od małego bo jak się urodził to prawie 4 kg ważył,, a jaką stopę ma:szok: śmiejemy sie że koszykarz będzie z niego

Teraz zaczynamy używać bebilon pepti zamiast bebilonu HA, ając to że lepsze dla Franka to jaka cena :szok: pepti 10zł, a HA płaciłam 30!!!! więc na miesiąc szło 300zł na samo mleko
Bafinka u mnie też jeszcze blizna czerwona tylko w jednym miejscu zjaśniała...u mnie już to odrętwienie wokół blizny mineło, ale ostatnio jakoś ja tak bardziej czuję...nie boli tylko ją czuję
Ewelina ja całą ciążę piłam prawie codzinnie barszcz z czerwonych buraków i wyniki żelaza miałam idealne w górnej granicy, aż lekarka się dziwiła, więc spróbuj może pomoże
Mambusia no to życze wygranej w totka i wtedy śmigamy gdzie z dzieciakami (nianie dla nich z pakiecie) na jakies szaleństwo....jeju marzy mi się
Wrześniowa dziewczyno trzymam kciuki za to aby Wojtuś dał Ci trochę odpocząć, żeby pospał dłużej:-) podziwiam Cię że i tak masz tyle siły:-)


My dzisiaj zaliczyliśmy jak zwykle długi spacerek i wizytę u znajomych, Franek był taki fajny rozesmiany wrazenie zrobił super, a teraz leży i ogląda TV:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka ja bym zrobiła jeszcze bardziej szczegółowe badania bo to żelazo jest drasycznie niskie... Oprócz tego co radzą dziewczyny do jedzenia to pewnie odpoczynek i stres tez nie są tu bez znaczenia. Trzymaj sie kochana:-)
Ola ja tak miałam przy Majce ze nasluchiwalam czy oddycha. Teraz śpię dość mocno i dopiero jak młody sie wierci to wstaje ja albo A ale tez nie od razu.

MambusiaTez zdarzają mi sie takie dni ze rano nie różni sie od wieczora:-D
Bafinka moja blizna jest cieniutka różowa i widac juz biały paseczek który po niej zostanie. Nie swedzi mnie i mam czucie juz prawie całkowite.
Wrzesniowa wow trzy miesiące ale to zlecialo nasz jeszcze dwóch nie ma :-D
Dziuba ja tez czekam na zdjęcia z sesji i robimy kalendarze i ramki dla dziadków. To juz nasza tradycja;-)
Madziamoze leki az tak nie zdrożeją mysle drastycznie. Fajnie macie z tymi bonami. Moja corcia na Mikołaja chce barbie z kenem bo stwierdziła ze tylko jego nie ma a on jest tylko w kolportażu sprzedają:-D wiec chyba wyjścia nie mamy a dodatkowo od rodzinki na Gwiazdkę będziemy zbierać na sprzęt narciarski dla niej.

Miłego wieczoru:-)



Leos po szczepieniu ok juz sobie spi. Walnal mega kupę która pani kazała od razu wywalić zeby nie rozprzestrzeniac rotawirusa.
 
Moje córcie na gwiazdke chcą wspólny prezent.Barbie z kampingiem.Cena patrzyłam ponad 200 zł w Carfurze ma być,także chyab to dostaną.
A ja mam teraz małego doła bo z mężem sie posprzeczałam:wściekła/y:
 
ola no normalnie Twoja córa mnie zszokowała ;-)

mambusia, kasiula no ja już odpadam :no: jak dziś będzie to samo to ja nie wiem :wściekła/y:, wolę nie myśleć...teraz mama wzięła mi małęgo więc siedzę piszę pracę i trochę z Wami...a jutro egzamin z psychologii- ale nie było kiedy się nauczyć,:baffled: idę na żywioł.

misiako jak tak dziś pooglądałam zdjęcia Wojtka noworodka to normalnie już zapomniałam, że on tak wyglądał, ten czas strasznie ucieka...

madziu tak to jest z tymi facetami... nie wiadomo dla kogo powinnyśmy mieć więcej cierpliwości, dla mężów czy dzieci ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiula – tak jak mówisz – nianie w pakiecie funduję hihi tylko wymagam trzymania kciuków ;)hehe Mój Kamisio tez lubi oglądać TV hihi ;)
Oj Madzieńko nie martw się serce – wszystko z mężem wróci do normy;) Oni są z Marsa ;) Wiem, ze człowieka coś w środku gryzie i chciał by aby było wszystko ok. no ale jak widać Zycie pisze różne scenariusze…
Wrześniowa serce trzymam mocno kciukole za jutrzejszy egzamin słonko ;) Będzie dobrze!
 
wrześniowa, no to Wojtuś już duży chłopak:). Trzymam kciuki by te ciężkie chwile już minęły wraz z wybiciem 3 miesiąca. Kciukasy za powodzenie na egzaminie równiez zaciśnięte

Właśnie udało mi się uśpić synka. Coś ma awersję do swojego łóżeczka i metoda z książki " język niemowlaka" zupełnie na niego nie działa. Trzeba wziąźć go na rączki jak płacze i uspakajać i tak do skutku. No ale po 50 minutach się udało. No nic zostaje mi walczyć dalej i tak robimy już postępy, bo rano Karimek sam poleżał w łóżeczku prawie 2 godziny, szkoda tylko,że nie usnął w tym czasie bo widać było,że jest zmęczony.

A teraz szukam prezentów dla mojej bratanicy i jakoś nie mam pomysłów. Może Wy pomożecie mi wybrać coś dla dziewczynki, która dopiero skończy w grudniu 4 latka??
Myślałam o jakiś edukacyjnych grach, bo z lalkami to ona razej na bakier no chyba,że na chwilkę tylko. Choć ostatnio wspomniała,że chciała by barbie i kena, ale podejrzewam,że szybko zasiliły by grono zabawek zapomnianych.
 
Ostatnia edycja:
magda1977... ja tez czasami trace nerwy i sie kluce z moim... ale sadze ze bylo by mniej klutni gdybysmy mieszkali sami z malym a nie z rabnieta tesciowa.

Maly lezy w lozeczku i cieszy sie do obracajacych na karuzeli misi :), Wasze dzieci tez sie ciesza jak karuzelka sie rusza nad lozeczkiem? :-)


A na dole kolejna libacja alkoholowa tesciow :eek:
 
reklama
Nanusia ja w tamtym roku dla 4 latki kupiłam kucyka Pony z długą różową grzywą i zestawem do czesania - cieszyła się bardzo. Fajna jest też ciastolina

CIASTOLINA PLAY DOH MAGICZNA LODZIARNIA w 24 h (1919228135) - Aukcje internetowe Allegro

albo

AKADEMIA ARTYSTYCZNA BIG ZESTAW # CIASTOLINA 33973 (1919694357) - Aukcje internetowe Allegro
tym bawiła się bardzo długo


ja dzisiaj do łóżeczka zawiesiłam Alutkowi pozytywkę taką ptaszki.jpg - rewelacja, zasnął z uśmiechem na buźce. Ciekawe jak zareaguje na projektor bo na suficie wyświetlić można latające ptaszki, kolorowe i bardzo wyraźne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry