reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Witam. Krystek dopiero mi usnął koło 24 i coś znowu się przyplątało do moich dzieciaczków. Starszy zaczyna pokasływać a Radek zaczyna mieć katar. Jakbyłam drugi raz na dworze tylko z Radkiem to wstąpiłam jeszcze do sklepu ale jak wyszłam z niego to się Radek obudził i zaczął tak płakać jakby się mu jakaś krzywda robiła, więc go wyciagnełam z wózka i tak szłam z małym na rękach i popychając wózek, na rękach był bardzo zadowolony i wszystko oglądał. A jak z powrotem włożyłam do wózka to znowu był ryk dobrze że miałam już nie daleko do naszego bloku bo trochę waży mój mały.
cholera u mnie dzisiaj to samo co wczoraj :wściekła/y: Aktualnie leży w wózku obok i wyje. Nie mam już siły. Nie wiem co robić :confused:A mnie choróbsko rozkłada coraz bardziej...
Zdrówka życzę

Moj Robercik wazy 5920 :). A mierza u Was w przychodniach dzieci? U mnie powiedziala ze nie mierza :/.
U nas w przychodni mierzą :tak:
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zostawilam malego z mojego Eryka matka, bo poszlam sie umyc i wlosy przy okazji... Maly tak sie przy niej rozplakal ze chyba pol godziny go uspokajalam :-( nie wiem co ona mu zrobila, bo pieluszke mial sucha, najedzony byl itp. :sorry2:. Jak go odlozyc chcialam to odrazu sie przebudzal i plaka. Teraz jak cos glosniej zrobie to odrazu wystepuje u niego odruch Moro... wczesniej tak czesto nie mial. Nie wiem czy jeszcze jej go zostawie chyba tylko wtedy gdy innego wyboru nie bede miala a serce bedzie mnie bolec... A zawsze jak go zostawialismy jej to twierdzila ze maly NIE plakal w ogole... jasne :wściekła/y:

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
7... - a może mały po prostu przyzwyczajony do Was i obawia się obcych? z innymi osobami też tak płacze? a moze po prostu mial gorszy dzień... staraj się szukac nie-negatywnych stron...
 
Bebzonik a fajnie sprawdza się ta mata? Zosieńka zadowolona z niej?
Wchodzę poczytać co tam u was, a tu takie pusto przez cały dzień? :szok:
My znowu byliśmy na mieście pozałatwiać kilka spraw i nie obyło się bez przygody - padł mi akumlator że auto nawet nie drgnęło (akumlator kupiony w lipcu :wściekła/y:) a my 20 km od domu... Ale miałam więcej szczęścia niż rozumu, bo akurat Pan który stał na parkingu obok mnie wrócił do samochodu i jeszcze miał kable :tak: pomógł mi odpalić samochód, i dobrze że byłam z ciocią to jak szłam coś załatwic to ona zostawała z małym bo nie mogłam zgasić auta :sorry2:

Wieczorem piekłam 2 ciasta, jedno na niedziele a drugie właśnie dla cioci na imieniny, a małemu coś nie pasowało jak go babcia bawiła :eek: i musiałam go wziąć do chusty. Uspokoił się zaraz i spał sobie smacznie a mi plecy odpadają :eek: niby tylko 5,5 kg ale jest co nosić...

Ręka mi drętwieje ostatnio dość często tzn dłoń przede wszystkim - chyba od przemęczenia jej ściąganiem pokarmu laktatorem :-(

Kupiłam dzisiaj materiał wsypowy i będziemy robić pierzynkę dla Emiśka do łóżeczka i mam dylemat jaką dużą zrobić? :confused:

Sorki że tak chaotycznie ale jestem zmęczona :zawstydzona/y: a jeszcze a6w przede mną...

Dobrej nocy dla wszystkich :-)
 
Ostatnia edycja:
miki_czchow, chyba tak :) ja myślę że dzieci dobrze czują sie na każdej macie, one wszystkie są takie kolorowe i ciekawe dla dzieci. Moja Zosia dopiero zaczyna łapać zabaweczki, bo tam są jakby dwa stopnie na ich przywieszenie (wyzej i niżej ) i dziś jedną mocno trzymała. Po za tym, to ta mata daje dużo możliwości do zmian, także jak się dziecko znudzi to można cos pokombinować. I fajną sprawą jest jej szybkie schowanie do pokrowca - fajnie się składa. Ogólnie polecamy ;)
 
miki
dlatego lepsza chusta tkana, nie czuc kg, ja moich slodkich 5 kg nie czuje nic a nic, a chodze z nia nawet i 3 godziny na spacery w chuście.
 
Witam. Myślałam że będę mieć kilka stron do nadrobienia a tu nie. Mnie od wczoraj boli kolano najgorzej jak chodzę po schodach. A dziś to Radek wrzeszczał :wściekła/y:,pieluchę miał przebraną, piersi nie chciał, w łóżeczku też nie chciał leżeć a jak był u mnie na rękach to spokój był. Wyszłam z moją 2 na dwór i jak tylko wyszliśmy na dworek to Radek usnął w wózku teraz wiem, że chciał się przewietrzyć.:tak:
 
reklama
nalka
ja moge powiedzieć o róznicy odnośnie dwoch chust tkanych, nati mialam najpierw i była fajna tych kg nie czulam za bardzo, teraz przyszla nowa zara i nie czuje wogole, w szoku bylam, ale nosze anie i nic nie czuje. teraz juz wiem co to znaczy ze chusta jest nosna, w konu dziewczyny i 15 kg nosza. A elastyki niestety nie sa zabardzo nośne polecane glownie dla maluszków
 
Do góry