reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Izis spodnie super !!
ale jak leżą :o
no ja się dołączam do tego co laski naskrobały,
też nie uwierzyłabym, że 3 miechy temu rodziłaś ::)

ja tez jestem fanką biodrówek, tylko, że mi jeszcze 2 kabany wiszą z tyłu nad pośladkami :p i na brzuchu michelin albo dębica :p :p :p (opona)

Izis ta laska z czerwcówek, to Amko :)

edyta dziekujemy za życzenia :)

Beacia jak się ma Pati? I napisz czy jeszcze tak dużo pracujesz w nowym domu czy juz wszystko jest jak być powinno ? :)
 
reklama
cześć dziewczyny  :). Miałam iść już do wyrka, bo moi już wszyscy śpią, ale chciałam jeszcze zobaczyć co się u Was dzieje. Ostatnio nie mam czasu wchodzić na forum :( . Robert dokazuje i nie śpi już tak ładnie. Zaczął domagać się noszenia na rękach. Mam nadzieje, że to przejściowe szaleństwo. Miałam dziś robić pierniczki z Sarą. Niestety nie udało się. Może jutro się uda ;)
Witam Beacia. Dziękuję w imieniu mam i naszych dzieci za pozdrowienia i uściski  :D ;D ;D . Wpadaj częściej  :D :D
Izis wyglądasz rewelacyjnie. Ja mam jeszcze zbyt duży apetyt, żeby dojść do tak idealnej figurki. Nie wiem czy to osiągnę ::) :-[
 
czesc mamusie ;D
nadrabiam czytanie od soboty, bo znow nie mialam kompa, mam tylko nadzieje, ze w swieta mi nie nawali ;D
bardzo zimno sie u nas ostatnio zrobilo
wczoraj chyba zawiako mi piersi i porobily mi sie guzy, w nocy bylo dramatycznie i chcialam nawet jechac na pogotowie po oksytocyne, ale jakos udalo sie rozmasowac i mala wyciagla,
dzis rano jak reka odjal ;D
troche krotsze spacerki rozwalaja dzien mojej malej i nie chce spac, jeszcze teraz trzymam ja przy piersi i staram sie uspic

biegne poczytac co napisalyscie
 
Ineczka
moja znajoma jak miała takie zatory to ratowała sie kapustą
rozbiła i poukladała w staniku :) tak jak na początku karmienia się to zazwyczaj zaleca :)

Ineczka a byłas dzisiaj na poczcie ? ;)

Ja byłam u krawcowej odebrałam kiecke dla Paris
żadna szczególna
po prostu biała :)
 
Ineczka kapusta biala okladaj zawsze przy podobnych dolegliwosciach. Lekko ubic liscie i oblozyc piers na noc a i w dzien nie zaszkodzi. Super pomaga. No ale jak reka odjal to tez super ;) Sorry, ze tak sie nagle wtracam do was :)
 
dzieki dziewczyny, zator zrobil mi sie wczoraj o 21 i przykladalam najpierw mala do piersi, ale ok.5 nad ranem juz wymiekalam, na szczescie przy kolejnym karmieniu ustapilo ;D
kapuste, mimo, ze nie moge jesc, chyba bede trzymac od dzis w lodowce ;d
ale ciekawa jestem od czego sie tak stalo, faktycznie od zawiania? co myslicie?
 
reklama
I tak nie udalo mi sie wszystkiego przeczytac, tyle piszecie ze  nie da rady tego wszystkiego ogarnac. Nasz urlop zakonczyl sie szczesliwie. Odwiedzilismy wszystkie babcie, dziadkow i reszte rodzinki.
Niestety nie obylo sie bez przykrych zdarzen jak moja choroba(zmiana klimatu) i Antosia zastrzykow w biedna pupcie(zarazil sie odemnie)
Ale jak dzielny mezczyzna trzymal sie twardo za to jak bylam mieczakiem i ryczalam przy kazdym jego zastrzyku.
Ineczka nie umiem Tobie doradzic bo moj Antek na sztucznym jest mleku.
 
Do góry