reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

KOCHANE WRZEśNIóWECZKI!!
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZE WAM WYSYŁAMY
TROSZKE SPóźNIONE ALE SZCZERE:

OBY NOWONARODZONY PRZYNIÓSŁł DOBRO Z KAŻDEJ STRONY,
PRZERWAŁ KŁÓTNIE i ZŁAGODZIŁ WSZYSTKIE SPORY,
IDZCIE ZA WASZYMI GWIAZDKAMI I NIECH ZAPROWADZĄ WAS ONE TAM, GDZIE ZNAJDZIECIE RADOŚĆ, SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ..

 
reklama
hej karolcia :)

anineczka ja juz wczoraj wymiękłam i zniknęłam bez pożegnania
mam nadzieję, że nie boli Cię dzisiaj głowa ;)

my zaraz lecimy do spowiedzi a później chrzciny
Kociak też ma dzisiaj chrzciny Martynki :)

pewnie na forum zląduję po 18- 19

ciekawe co u pozostałych wrzesniówek ? ::)
 
anineczka gratuluję dobrych nowin na Nowy Rok! ale musiałaś im dać w kość ;) ;D ;D ;D
no tak, my Wigilię i I-szy dzień Świąt spędziliśmy u teściów, zaraz idziemy do moich rodziców.
Prezentów wszyscy dostali baaaaardzo dużo, sianko u nas nie bywa prezentem. Majka dostała dużo przeróżnych zabawek edukacyjno-przytulanych :) oraz złoty łańcuszek z Bozią od prababci.
a ja dostałam kurtkę i .... futro ;D i jeszcze taką skórę owczą oraz inne drobiazgi. hojny byl ten nasz Mikołaj w tym roku!

za to mężuś wylądował z rana u dentysty z bolącym zębem :p niektórym to sie powodzi

ściskam Was wszystkie bardzo gorąco w ten świąteczny dzień wrześnióweczki!
 
jak zwykle szybko minęły ::)

jak juz wspominałam dzisiaj mieliśmy chrzciny
było miło i symparycznie
ale w kościele masakra - ludzi od zatrzęsienia i pozajmowali sobie miejsca w ławkach, nawet tych całkiem z przodu, gdzie (tak mówili na naukch) mieli siedzieć rodzice z dziećmi
zwróciliśmy ludziom uwagę, że dzisiaj są chrzciny i żeby zrobili miejsce, to jeden dziad nam nawrzucał :o w kościele !
Dobre co ???

katolicy $#@%#%^#$#%$ :p

ale najważniejsze, że już mamy to za sobą, bo ja bardzo nie lubię być tam, gdzie jest dużo ludzi, źle się czuję na takich zgromadzeniach
strasznie się cieszę, że nasza córka ma takich rodziców chrzestnych- wygadani, weseli i na poziomie
kurcze jestem szczęśliwa, że się zgodzili :)
 
Cześm Mauśki!! :laugh:


Ufff i po świętach.... nareszcie trochę ciszy i spokoju.... Co prawda spędzaliśmy swięta w domu i w gościach mielismy tylko mojego męża siostrę ale jarmark był jakby ze 30 luda gościć. Mają oni tak hałaśliwą i uciążliwą sześcioletnia córkę że święta z nimi to katorga, a zwalają się na wigilie i obydwa święta od rana do samiutkiego wieczoru.... Jedyną radąchę miał mój Kuba bo on dla odmiany uwielbia się z nią bawić...

Po świątecznych obżarstwach czas zabrać się za odchydzanko.... od nowego roku przechodzę na dietę. ::) :p ;D :-[ :p :laugh: ;)

Melanie
to ludzie faktycznie nie trybliwi jacyś w tym Waszym kościele, no ale macie po kłopcie. Czy jak to nazwać...

Jejku mam jeszcze taki mętlik w głowie że nie wiem co mam pisać.... Jak dojdę do siebię to mam nadzieję że wskoczę w forumowy rytm bo zakręcona jakaś jestem ::) ::) ::) ::) ::)
 
Swiet swieta i po swietach :(
Obzarci, obdarowani prezentami wracamy do normalnosci. Przez swieta wyjasnily nam sie sprawy i zaczynamy nowy rozdzial. Zobaczymy jak teraz bedzie nam sie zylo.
Najlepsze zyczonk dla Maluszkow ktore mialy chrzciny. Badzcie Aniolkami dla rodzicow ale nie zapomnijcie ze diabelkowanie od czasu do czasu tez jest potrzebne ;D ;D
 
Hej ho... No to mamy po Świętach... Strasznie szybko minęły.
My od Wigilii ciągle w rozjazdach, Maciuś juz jest tym wszystkim zmęczony.
Wczoraj mieliśmy chrzest. Msza trwała 1,5 godz, było 7 chrztów i na szczęście dzieci nie płakały bo ksiądz strasznie się rozgadał na kazaniu i nie wziął pod uwagę, że dzieci są takie małe i możnaby to wszystko skrócic...

Piękne fotki w galerii. Mam nadzieję, że wszystkie miałyście piękne Święta... Oby do Wielkanocy, a wtedy juz będzie wiosna ;D
 
reklama
Do góry