reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kinuś dziękuję za linka...Co za lala:-) ,śmieszna tak naprawdę, nimfomanka jakaś;-) .Powinna się leczyć, moim zdaniem:tak:

Witaj Mika:-) . Hmmm, dziwna sprawa z tym zalogowaniem....Dobrze, że obeszłaś te utrudnienia i jesteś z nami.

Przez was (a właściwie przez forum) pisze na klawiaturce z prędkością światła.....:-) :-) :-)
 
reklama
No dobra Kochanienkie:-) ...

Nagadałam się z Wami dziś że hoho!!!!:-( , a teraz idę spać.

Jutro długi dzień i tak do czwartku:wściekła/y: , ale co tam, nastrój mam dziś nawet niezły, sama nie wiem co mnie tak cieszy:dry: .

To buziam Was i Wasze boskie skarby.

Śpijcie smacznie i dłuuuugo, do 10.00 co najmniej:szok: :-) :tak: .

Dobranoc
 
Edzia, uciekłaś już? :-(
Szkoda :-(


Ja się też piszę na tą Krynicę. Z urlopem pewnie będzie ciężko w tym terminie.
Ale ja mam niedaleko do Krynicy. Wiec możemy do Was dojechać, chociażby na 1 dzień.
Ale fajnie by było :-)
 
A moje pierwsze odczucia były takie, że to jednak facet.
A jeśli to jest dziewczyna, to jest po prostu tragiczna:-(

Facet...no możliwe, bardzo nawet. Z tym klękaniem na kolanka przesadziła/przesadził....Niech sobie swoje fantazje realizują jak i kiedy chcą, nawet nicałe 2 tyg. po porodzie - śmiechu warte!!!!

Aguula no jestem jeszcze na momencik:-)
 
Ja też zmykam ,jutro idę do pracy na 8.00 , będę niańczyć hehe , mam nadzieję że dam radę ; czterolatek + roczniak +mój Franek
ooooj ciężko będzie.....ale dam radę :))

Fajnych macie Dziewczyny małżonków :) mojego raczej trudno gdzieś wyciągnąć i poznać z nowymi ludzmi ........
ma za to inne zalety ....(tak myślę:)) albo się łudzę he he

A da mi ktoś jeszcze raz linka do strony gdzie mogę sobie o was poczytać i się przedstawić,bo gdzieś mi się zapodział po tym formcie ....:))
z góry dziękuję :)

Spokojnej nocki wszystkim życzymy i zdrówka :))
 
No to sobie pogadam - sama ze sobą... ;-):-)

Pewnie znacie się na wynikach badań krwi, moczu i kału. Wiec zadam Wam pytanko.

Ostatnio robiłam Dawidkowi te wszystkie badania i w ogólnym badaniu kału wyszło, że

PH - 7%
ciała redukujące - 0%
ziarna skrobi - pojedyncze wpr
tłuszcze oboj. - nieobecne
kw. tłuszczowe - liczne wpr
włókna mięsne- pojedyncze wpr

Czy mam się czymś martwić? Pediatra z przychodni, mówi że nie. Ale jakoś do końca jej nie wierzę. Nasza prywatna Pani doktor jest na urlopie więc nie mogę z nią tego skonsultować.

Jeśli chodzi o morfologię krwi, to nie będę wypisywać szczegółów, żeby Was nie zanudzać. Mam tylko prośbę. Wydaje mi się, że gdzieś kiedyś czytałam na Wrześniu jak interpretować wyniki morf. krwi u dzieci. Jeśli macie jakieś linki będę wdzięczna za podesłanie.

A teraz uciekam... skoro Was nie ma.:-(

Dobrej nocki! PA
 
reklama
Do góry