reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
udało się to za mało powiedziane, w maju 2010 szykuje się kolejne maleństwo - jestem w 13tc :tak:
a co u ciebie? jak dzieciaczki? czemu tu tak cichutko jakby jakaś bomba spadła?
magda gratuluje :-):-):-):-)
Bylas ze mna na czerwcowkach wiec wiedzialam, ze tym razem sie uda :tak::tak::tak::tak:a tak apropo czemu sie nie udzielasz na czerwcu ??
Jak tak ciaza i Mikolajek?? No i jak Pawelek reaguje na braciszka ??

No i oczywiscie trzymam kciuki za kolejna dzidzie :tak:na maj mowisz :-) to szybko sie postaraliscie ;-)
 
dzień dobry!
zerkam czasami do Was, ale jak wiecie nie od dziś cierpię na chroniczny brak czasu :-)
ja już na końcówce i jakoś mi tak szybko ta ciąża mija. dopiero widziałam 3mm na usg, a teraz mam już w brzuchu dzieciątko wagi ok2800:-) ta ciąża lepsza ciut niż z Rozalką, ale też bez fenoterolu i szpitala się nie obeszło, naszczęście tylko raz.
druga córcia będzie chyba Helenką, ale to jeszcze kwestia dyskusyjna :-).
termin mam na 20grudnia, i wolałabym chyba ordobinę wcześniej urodzić albo później, byle nie w święta. takie mam życzenie do losu. Rozalka przesiedziała ponad 42 tyg, zobaczymy jak tym razem.
aaa wkońcu zmieniłam stan cywilny :tak: mąż mój stwierdził, że teraz i koniec i żebym się nie migała, no to nie miałam wyjścia.

pozdrawiam Was bardzo serdecznie i dzieciaczki oczywiście też!
 
Witam wszystkich kto mnie jeszcze pamieta;-):zawstydzona/y:

Na poczatek spoźnione zyczenia dla wszystkich:
Szcześliwego Nowego Roku 2010

wlasnie wczoraj sie zalogowalam, bo od teraz mam troche wiecej czasu, jestem juz w domu i bede co najmniej do wrzesnia siedziec w chacie.

Staram sie nadrobic zaleglosci... mam nadzieje ze przyjmiecie czarna owce :zawstydzona/y:

u nas powoli...
pare nowych rzeczy sie wydarzylo, bedziemy mieli druga Córke, z czego sie bardzo cieszymy :-D choć poczatki byly bardzo ciezkie, bo po ostatniej stracie, i w zwiazku z moja operacja bylo pare niejasnosci, a wrecz nawet pare pesymistycznych konsultacji u lekarzy tutaj, ktorzy stanowczo mi ciaze odradzili i na zabieg wysylali (czego bym nigdy nie zrobila, ale obawy jednak byly i pozostaly) :baffled::-( ale na szczescie skonsultowalam sie z lekarzami w PL, tymi co znaja mnie, moj organizm... i nie poddalam sie presji i Dzidzia bedzie :-):-)

W niedziele wrocilysmy z Jula z PL po miesiecznym pobycie, zostalam przebadana od stop do glow, i dzidzia tez i wszystko jest ok...

Jula bardzo sie cieszy, jak byla ze mną na pierwszym USG to normalnie tak sie cieszyla ze wszystko widzi ze ja az sie poplakalam, nie widzialam jeszcze ui Niej takiej radosci :-) teraz wybiera imie dla siostrzyczki, ma na razie 3 propozycje: Zosia, Zuzia i Ania ale pewnie jeszcze sie zmieni ;-)

to na razie tyle, musze poczytac co u Was slychac

u nas pada snieg od rana, wiec moze sie okazac ze tatus wroci wczesniej z pracy bo wiecie jak to w UK troche sniegu i kleska zywiolowa ;-)

pozdarawiam
 
Kaaasiulka, Martusia
Dopiero teraz (bardzo spoznione:zawstydzona/y:ale szczere ) gratulacje z okazji narodzin slicznych Synków :-)

Kociak, Madga gratuluje nowych dzieciaczkow w drodze :tak:
Madga ja tez bede majówka 2010 (mam termin na 30 maja... wiec chyba raczej czerwcówka ;-))
Tuniu ty pewnie juz po rozwiazaniu, gratulacje mama nadzieje ze ok wszystko :tak:

to tyle na dzisiaj poczytalam troche, dziewczyny mam nadzieje ze tutaj pogadamy troche, odezwijcie sie jak bedziecie mialy ochote

pozdrawiam Was wszystkie i dzieciaczki :tak:
 
Luleczko witaj oficjalnie :-D
Gratuluję drugiej córci.
Tak dawno Cię nie było,że w sumie nie wiem o co pytac :-D
Jak Julka? Chodzi do przedszkola?
Ty pracowałaś?

Tunia widzę,że już urodzilaś.Gratulacje.:-):-)

Madga
jak się czujesz?
Ciąża rozwija się zdrowo?
Pewnie masz ręce pełne roboty ale wpadnij i pochwal się dziecmi ;-)
 
Aniu wiesz Julka chodzila troche do przedszkola tutaj angielskiego, ale byla bardzo niezadowolona, chodzila w sumie na kilka godzin, ale szla i wracala z placzem, przedszkole tez wiele do zyczenia pozostawialo... no ale na szczescie okres ten juz zamkniety i nie ma co sie rozpisywac... wiec znalezlismy pania z PL, co sie dzieciaczkami zajmuje, i wozilismy ja do niej, tam bylo 5 dzieci oprocz Julii i tam jej sie podobalo.
Teraz jak ja siedze w domu to przestala jezdzic (bo kasa wiadomo) ale znowu planujemy poslac Ja do przedszkola angielskiego chociaz na pare godzin (zeby jezyka wiecej zlapala), mamy takie nowe w okolicy, wyslalismy formularz przed swietami ale jeszcze nie mamy odpowiedzi co i jak, to przedszkole jest prywatne i wydaje mi sie ze Jula bedzie sie tam lepiej czula, no i ja bede mogla byc z nia przez jakis czas (wczesniej musiala sama zostawac bo ja do pracy jezdzilam)

Pracowalam w sumie przez pol roku w firmie w Grays na pol etatu, bylam, taka niby sekretarka -sprzataczka, od pozadkowania papierow etc. Bylo ok ale w listopadzie dostalam wypowiedzenie (etaty polecialy), teraz dostalam zasilek (mimo ze nie pracowalam dlugo dali mi ze wzg na to ze w ciazy jestem)

W sumie na dobre to wyszlo bo przez to ze ciaza wysokiego ryzyka i tak bym nie pracowala, teraz czeka mnie jezdzenie po lekarzach i rehabilitacja, jeszcze dokladnie nie wiem jak to bedzie wygladac i od kiedy zaczne dostalam list ze musze zadzwonic i sie umowic.

w sumie od wrzesnia kursuje miedzy szpitalami, bo robia mi rozne testy i badania a w mojej wiosce jest tylko zwykla przychodnia wiec musze jezdzic do Basaildonu ... co 2 tygodnie mam wizyte u ginekologa, i u poloznej, oprocz tego ortopeda i rehabilitant... no i tak pewnie bedzie do rozwiazania

no i tak w skrocie to tyle
 
A po co Ci rehabilitacja?
Bo chyba nie związana z ciążą?

No Julci przyda się chodzenie do przedszkola,w końcu od września do szkoły,co nie?
A formularze do szkół wysyłaliście już?

Ja pozawożę w piątek bo i tak długo trzymałam je w domu ,a czas najwyższy :baffled:
Antek chodzi do irlandzkiego przedszkola,tylko teraz ma przerwę bo jest na antybiotyku.
Mamy darmowe 3h dziennie i chcę to max wykorzystac by w szkole nie stał na uboczu :tak:
A Matta wyślę na dwa dni po 3 h (płatne) by się nie nudził w domku.
 
reklama
Aniu Jula niby od wrzesnia do szkoly moze isc, a obowiazkowo od przyszlego roku na pewno (dowiadywalam sie odnosnie szkol tutaj tez mamy kilka na oku ale jeszcze formularza nie skladamy, zobaczymy jak sie sprawy wyklaruja;-))... tylko ze my mamy takie ciche plany zeby juz we wrzesniu do Pl wrocic... tam wlasnie sobie mieszkanie zalatwiamy... ale o tym cicho sza zeby nie zapeszyc ;-)

a co do rehabilitacji - to chodzi o moje plecy... kiedys wam pisalam ze po operacji jestem, teraz ciaza i wiadomo dodatkowe obciazenie no i z tego powodu musze wzmocnic miesnie kregoslupa, nie weim dokladnie co to bedzie na pewno basen i jakies cwiczenia co ciezarowki moga robic.... zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Do góry