reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ja martynie tylko na noc zakladam pampersa :) teraz spi bez majtek i pieluchy raczej jak spi w dzien to niesika
 
reklama
My tez walczymy z nocniczkiem draia lata cłay czas w majteczkach od ponas tygodbnia, no i niestye wygrywa ona , zakąłdma jeje tylko pampersa jak idzie spac i na podwórko, ale były tez małe sukcesy


dzis miałam egzamin , i jestem je4den do przodu zostało jeszcze pare w przyszły weekend

jutro jest u nas zjazd meżczyzn , taka Pielgrzymka do piekar penwie beda pokazywac w telexpresie

Koreczku Gratulacje:-) i oby przyszly tydzien byl tak dobry i juz za Toba:-):tak::-)Hmm...zjazd mezczyzn...hmmm...:cool2:;-):-)bedzie na co popatrzec;-):-Dslyszalam o tym wydarzeniu :tak:Super ze Daria juz chodzi bez pieluszki:-)Gratulacje:tak::-):happy:
 
jestem na 3000 stronie:tak:, chyba sie herbatki z tej okazji napiję:-)

nie wiem, czy jeszcze uda mi sie coś dzis napisać:baffled:, jeżeli nie, to do wtorku:tak::-)

pa, pa, pa:-)
 
My tez walczymy z nocniczkiem draia lata cłay czas w majteczkach od ponas tygodbnia, no i niestye wygrywa ona ,

taaaa, ja dzisiaj miałam siuśki na podłodze w kuchni i knotka w majtasach...
Coś słabo Hani idzie ta nauka :eek:

Koreczku, dołączam się do gratulacji...sesja w takie upały, to makabra
 
reklama
Do góry