reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Jak ogladalm z corcia bajke to tez zauwazylam, ze Twinky Winky jest facetem, ktory nosi torebke. Ale raczej nie gej a tranzwestyta chyba. Pomyslalm rowniez, ze cos jest nie tak z tymi co wymyslili ta bajke.
Ale nie przypuszczalam, ze dlatego zniknie z anteny.
 
reklama
witam was mamay wpadlam powiedziec ze moje dziecko znowu jest chore ::) ::) ::)

goraczka 39 i angina ropna lubie to ;/
a jutro musze isc do kosciola na biezmowanie
eh....

Mysle ze siade wieczorkiem i postaram sie cos przecztac co pisalyscie podczas mojej nieobecnosci ;)
 
juz ludzia przewraca sie w glowach co oni chca od tych teletubisi martyna za nimi szaleje i w takim razie musze jej kupic reszte plyt na dvd bo sie biedna zaplacze ;/
 
Hej Kochane

jestem na minut parę ;-)

to z tymi Tubisiami to bujda dla mnie, i nie wiem czy to był powód tego że zniknęły z anteny czy nie, ale powiem Wam ze pisałam do TVP1 z zapytaniem czemu juz nie ma Tubisiów, i pani mi odpisała ze po prostu wyemitowali już wszystkie odcinki, które wykupili od BBC, i dlatego, a powtórki miały być w czerwcu, ale teraz jak takie klocki ze i do bajki się przyczepiają to nie wiem czy powtórki będą :confused::baffled:

wiecie co cholernie się boje Jutra :zawstydzona/y::-(

Kinku fajne zabawki dla tego chłopaczka :tak:

Martuś śliczne kwiatki, ja od Julki dostałą róże, zaaranżowaną przez babcie, ale wierszyka nie powiedział, a podobno sie uczyła ;-);-);-) kup Sandruni kucyka ;) zawsze możesz dać jej go do samolotu, podobno dzieci mogą mieć jakieś zabawki, które nie są wliczane do bagażu, tak słyszałam :tak:

Koreczku gratuluje zdania egzaminu:tak::tak::-),
i napisz byłaś na tym zjeździe :confused: widziałaś premiera??? pytam bo zastanawia mnie czy to prawda ze nosi buty na koturnach ;-);-);-):-)

Karioko byłaś na meczu:confused:;-):-)

Kociak dużo zdrówka dla Martynki, biedactwo :-( ucałuj Ją od na pewno już zapomnianej cioci. :*

wiesz dawno jej nie widziałam i chciała bym żebyś jak znajdziesz chwilkę czasu, i będziesz chciała, pokazała Nam Martynkę :tak::tak::tak:

i wiesz co ciesze sie ze znowu jesteś i mam nadzieje że na dłużej :tak::tak::tak:

Dziewczyny trzymajcie za mnie jutro kciuki dobrze :-:)zawstydzona/y: chyba wcześniej nie będę wstanie nic napisać, ale jak wrócę na pewno sie odezwę.

papapap
 
Bry :eek::eek:
Przyszlam sie przywitac,bo mnie nie bylo 3 dni.Jakby ktos nie wiedzial :dry::-)
Ale produktywne w tym czasie bylyscie,ze ho ho i widze jakies zmiany :eek::tak:
Kociak Welcom Back ;-):-D:-D

A teraz ide cos wsunac i nadrabiac :tak:
 
:-):-):-)


Jestem juz odrobiona :tak:
Sandrusia spi:happy:
Ja juz po kapieli zajadam kolacyjke :-)


witam was mamay wpadlam powiedziec ze moje dziecko znowu jest chore ::) ::) ::)

goraczka 39 i angina ropna lubie to ;/
a jutro musze isc do kosciola na biezmowanie
eh....

Mysle ze siade wieczorkiem i postaram sie cos przecztac co pisalyscie podczas mojej nieobecnosci ;)
Biedna Martynka:-( Szybkiego powrotu do zdroweczka :*:*:*
Zeby to swinstwo ja szybko puscilo.

juz ludzia przewraca sie w glowach co oni chca od tych teletubisi martyna za nimi szaleje i w takim razie musze jej kupic reszte plyt na dvd bo sie biedna zaplacze ;/
Moja cora tez uwielbia teletubisie :tak:
Posciagalam jej z netu i nagralam na plytke DVD i ma ogladania na 3 godzinki :-)

Luleczko nic sie nie boj. Bedzie dobrze :-):tak:
Zobaczysz :tak::-):tak::-)
A pozniej bedziesz jak nowonarodzona :-):-)
Trzymamy za Ciebie kciuki :-):-):-):-)


Martuś śliczne kwiatki, ja od Julki dostałą róże, zaaranżowaną przez babcie, ale wierszyka nie powiedział, a podobno sie uczyła ;-);-);-)

Luleczko no to swietnie, ze babcie pomyslaly i kwiatuszka Ci kupily :-)
A Juleczce trzeba wybaczyc, mala dziuba i trema ja zjadla przed wystapieniem;-)

kup Sandruni kucyka ;) zawsze możesz dać jej go do samolotu, podobno dzieci mogą mieć jakieś zabawki, które nie są wliczane do bagażu, tak słyszałam :tak:
Wiesz chyba jednak tak zrobe i jej go kupie :-):tak:
A niech ma :-) :-) A co :-):tak:;-):-)

Co do tej zabawki to prawda :tak:Dziecko moze miec w raczce zabawke, ktora sie nie wlicza do bagazu i u nas bedzie to piesek uczniaczek z Fishera bo jest ciezkawy :-)
Ale i tak mam w planie do podreczneo wsadzic jeszcze pare zabawek i ksiazeczki, zeby ja czyms zajac w czasie lotu jakby tak spc nie chciala.

Czesc Anineczko :-)
A pewnie, ze zauwazylysmy, ze nie zagladalas do nas.
 
Anineczko witaj po przerwie;-):-)pewnie ze zauwazylam ze Ciebie brak..:-(

Juleczka spi juz od godzinki:-)Zajadam mousse dr.oetkera z czerwonym winem..ale duzo go ise nie da zjesc:-(Wykapana juz tez jestem i podgotowuje fasolki gar bo zamarzyla nam sie po bretonsku:tak:;-)

Kociaku zdrowka dla Martynki...niech szybko zdrowieje:tak::-)

Karioko jak tam po tych okropnych ulewach i gradobiciu u Was:confused: Widzialam w Tv co wyrzadzil ten straszny zywiol:-(super ze grill sie udal i Sara zadowolona i miala super kompanow do zabawy:tak::-)

Luleczko trzymaj sie jutro dzielnie:tak:.Bedzie dobrze :tak:

Koreczku widzialam w wiadomosciach marsz facetow..ale ich sie tam zebralo..nawet szanowny pan premier zagoscil:-p

Martusia powtorze sie wiem:tak:ale naprawde super fajnie macie z tym ogrodkiem i ze Sandrunia moze smialo biegac nawet bez pieluszki;-):-):tak:zazdroszcze potroszku i zycze zebyscie jak najszybciej jak sie tylko da tam w Irlandii takze cudowny ogrodeczek mieli:-)

Ogladacie moze Wojewodzkiego:confused:ja jednym okiem jestem tam a drugim z Wami;-):-)a czy jest tu ktos kto lubi serial Ranczo:confused:tak pytam tylko..mi sie podoba ale moze dlatego ze lubie ta miejscowosc w ktorej jest krecony...

a i jeszcze jedno pytanko czy ktoras z WAs zna jezyk wloski:confused:

Kinus mam nadzieje ze osoby zainteresowane waszym mieszkankiem szybciutko kredycik zaciagna i podpiszecie co trzeba a pozniej to juz tylko przeprowadzka i parapetowa;-):-)

A co do Tubiskow to my tez mamy niezla kolekcje:-)Jula bedzie uswiadamiana od malego ze pinki to gej;-):-D:-D:-D
Nasi rzadzacy zabieraja sie za rzeczy nie wazne - za pierdoly..wymyslalaj problemy itp..szkoda gadac..tzn pisac...:no:..po prostu najchetniej uciekla bym z tego kraju daleko daleko :tak:

Anineczko jak sie czujesz:confused:
 
Wlasnie przegladam pokoje w Gdansku.
Calkowicie zapomnialam,ze musze znalezc spanko dla nas :laugh2:
Ale by bylo...na dworcowej bysmy spali :laugh2::laugh2:
Tak wiec szukam,szukam szukam...moze cos znajde.

Antek dzis padl przed 19:00 bo cholera mala nie chcial w dzien spac...
To znaczy pewnie i by usnal,ale z mama pod reka :-p:dry:
Niestety musi wiedziec i sie uczyc,ze mama juz niedlugo nie bedzie na kazde zawolanie :dry:
Oczywiscie jemu to gralo,ze nie musi spac...tylko wieczorem juz w futryne wchodzil taki byl spiacy :eek::laugh2:
Ale za to usnal w 2 sekundki.

Asiu czuje sie niezle,po cichu powiem,ze glowa juz nie boli.
Tak wiec mezowska kawe odstawilam,pije teraz moja ulubiona rozpuszczalna (maz twierdzi,ze rozpuszczalna to profanacja kawy :laugh2:)

Ja pije lampeczke wina i dopinguje meza...biedny prasuje juz od 2 godzin.Nazbieralo sie 1,5 tony prania do wyprasowania.
i scieram mu pot z czola :-D:-D
Tio kara za zepsucie mi humoru rano :-):tak::-D
 
reklama
Wlasnie przegladam pokoje w Gdansku.
Calkowicie zapomnialam,ze musze znalezc spanko dla nas :laugh2:
Ale by bylo...na dworcowej bysmy spali :laugh2::laugh2:
Tak wiec szukam,szukam szukam...moze cos znajde.

Antek dzis padl przed 19:00 bo cholera mala nie chcial w dzien spac...
To znaczy pewnie i by usnal,ale z mama pod reka :-p:dry:
Niestety musi wiedziec i sie uczyc,ze mama juz niedlugo nie bedzie na kazde zawolanie :dry:
Oczywiscie jemu to gralo,ze nie musi spac...tylko wieczorem juz w futryne wchodzil taki byl spiacy :eek::laugh2:
Ale za to usnal w 2 sekundki.

Asiu czuje sie niezle,po cichu powiem,ze glowa juz nie boli.
Tak wiec mezowska kawe odstawilam,pije teraz moja ulubiona rozpuszczalna (maz twierdzi,ze rozpuszczalna to profanacja kawy :laugh2:)

Ja pije lampeczke wina i dopinguje meza...biedny prasuje juz od 2 godzin.Nazbieralo sie 1,5 tony prania do wyprasowania.
i scieram mu pot z czola :-D:-D
Tio kara za zepsucie mi humoru rano :-):tak::-D
Super [bez zapeszania] ze juz lepiej u Ciebie i bol glowy odpuscil:tak:a prasujacy malz to skarb:tak:;-):-)..wycieraj mu czolko wycieraj...a jak skonczy to moze i nasze pranie poprasowal;-):-D..bo u nas takie upaly ze szok..przy odkurzaniu cala mokra jestem a co dopiero by przy zelazku stac tak dlugo:eek:
 
Do góry