reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej!

Dopiero znalazłam chwilę, żeby usiąśc.
Cały dzień, od rana na nogach lub w samochodzie.

Już mam dośc.
A do tego w domu bałagan, ale dziś sobie odpuszczam.

Robiłam sobie dziś wyniki i zrobiłam też na toksoplazmozę i się bardzo denerwuję czy oby na pewno wynik będzie ujemny.

Anineczko posprzątałaś? A jak tam uszka Antosia? Może pisałaś wcześniej, ale, wybaczcie nie udało mi się dotąd wszystkiego nadrobic:zawstydzona/y:.

Karioko oderwałaś się w końcu od komputera? Też nie raz miałam tak, że nic nie było w stanie mnie odciągnąc. Wow, niezłe truskawy. Takie z krzaczka są najlepsze, szczególnie nie umyte:tak:

Blanus też licze na współpracę Twojego komputera.

Luleczko będzie dobrze, na pewno. Może nie łatwo, ale dobrze. trzymaj się, Kochana.

Koreczku dobra z Ciebie duszyczka, żeby się tak zajmowac obcym starym człowiekiem, trzeba miec dużo siły i duże serducho.
 
reklama
Brawo Asiu :-)Gratuluję wytrwałości w bieganiu:tak:. W moim przypadku lepiej przerw nie robić, bo może być za długa, a wtedy ciężko wrócić do treningu;-). O mnie zapomniałaś:-(. Nie szkodzi, ja wtedy kimałam już w łóżku;-). Życzę pomyślnego załatwienie wszystkich spraw:tak:. Siostrze małża należało się;-)
nie wiedziałam, że w Caritasie jesteś:tak:. Znajoma mojej teściowej jest w Caritasie. Muszę podpowiedzieć teściowej, żeby skorzystała z ich pomocy.
Nie pisałam szczegółowo wcześniej, ale moja teściowa lekko teraz mieć nie będzie. Jej teściowa miała kilka dni temu amputacje nogi w wieku 86lat. Narazie jest w szpitalu i teraz ją rehabilitują, ale jak wyjdzie ze szpitala, będzie musiała się nią zająć. Babcia Jacka nie ma ugodowego charakteru i bardzo się nad sobą rozczula, więc naprawdę teściowej nie zazdroszczę. Pewnie, jak tylko damy radę, to będziemy pomagać. Lekarze mówią, że różnie jeszcze może być.
A to truskaweczka z naszej działki
07052402iw0.jpg

Karioko wspolczuje problemow zdrowotnych babci melza..oby nie dawalo to bardzo wkosc tesciowej i rescie rodzinki:tak:a truskawki hmmm..chodza i chodza za mna:-)

a co do biegania to czasami potrzeba takiego dopingu-np.drugiej osoby ..kontroli..i jak sie nieche:no: to sprawic zeby sie zachcialo:-)
 
Asiu masz racje,ze tym dlugim spaniem rozregulujemy sobie dzien :-)
Moje dziecko nie mysli jeszcze o spaniu,ale co tam.Moze padnie przed 19:00 jak ostatnio :tak:

Edytko z Antkiem juz w porzadku,antybiotek juz sie skonczyl.jeszcze tylko kaszle ;-)

A ja lece robic gulasz z kasza.Juz glodna jestem :laugh2:
 
Właśnie zjadłam kilogram truskawek, ale oprócz truskawek na nic nie mam ochoty, więc dobre i to.

zawsze jak koncza sie truskawki to zaluje ze sie nienajadlam na zapas:tak:mimo ze przerabiam truskaweczki na mrozone,dzeimki itp..Ale jak mam mnostwo truskawek to po 1 lub 3 dniach jedzenia juz mam dosc...a pozniej zaluje:-(W zeszlym roku nie moglam jesc bo karmilam..skubalam po pare ale zeby nie zaszkodzic Juli a w tym roku sobie poszaleje:tak:Edytko gratuluje apetytu.W taki upal to sie nic nie chce jesc..a owoce to swietny wybor:tak:


Asiu masz racje,ze tym dlugim spaniem rozregulujemy sobie dzien :-)
Moje dziecko nie mysli jeszcze o spaniu,ale co tam.Moze padnie przed 19:00 jak ostatnio :tak:

Edytko z Antkiem juz w porzadku,antybiotek juz sie skonczyl.jeszcze tylko kaszle ;-)

A ja lece robic gulasz z kasza.Juz glodna jestem :laugh2:

Anineczko ja od wczoraj mecze fasolke po bretonsku a ze gotowac dla dwoch osob niepotrafie tak wiec zapowiada sie caly tydzien fasolkowania:tak:;-):-)Mam nadzieje ze Antos pojdzie spac o 19 i nie bedzie meczacy:tak:do tej pory:-)
 
Zrobilam juz dwie pralki i juz wstawialam trzecia i sie zorientowalam ze nie mam gdzie wieszac:-(trzeba bedzie jutro konczyc:tak:

jakas pelna jestem....chyba do Juleczki sie poloze.

a telefonu z przychodni jak nie bylo tak nie ma:-(poczekamy zobaczymy:tak:
 
Kociak, napisz co z Martynką ? Jak jej nerki ? A anginy często Was nawiedzają ?

Kinek napisalam wam na @ :(

Z nerkami myslalam ze jest juz wszystko oki a dzisiaj sie okazalo ze jednak nie znowu to ch...... do nas przylazlo mala sie meczy Niechce pisc jesc sikac boje sie ze sie odwodni jest to dla mnie trudne

A co do anginy 2 juz w tym miesiacu :(
 
Hej...juz jestem..padnięta jak flak :baffled:....

Chyba dopiero jutro opiszę wszystko po kolei :zawstydzona/y:


Miłego wieczorku babeczki ;-)
 
reklama
No to teraz ja jestem:happy:
Dobry wieczór.

Czy któraś miałaby ochotę mi potowarzyszyc?
Czy oglądacie prześmieszną:-p umazaną lodami:wściekła/y: Madzię M.?

Jak sobie dziś radziłyście?
Ja ledwo przeżyłam.

Uwielbiam ciepełko, ale dzis to już była przesada...

Kociaku ucałuj Martynkę. Lece poczytac co u niej.

Kinek a co Cie tak wymęczyło? Umknęło mi...:zawstydzona/y:

Joanno truskawki się jeszcze nie kończą, więc jedz bo nie ma to jak takie świeże.
 
Do góry