reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Edytko dobranoc:tak:oby zaden ucisk Ci nie dokuczal:-)

a ja ide sie kapac bo jakos dojsc tam nie moge a wanna pelna wody ;-):-)wola:-D
 
reklama
Dobranoc Edziu.
Zaloz sobie gg;-)
Asiu podziwiam bardzo twoja silna wole.Miec ptasie mleczko i nie zjesc :szok:
A co do biegania to chyle czola :tak:
Jejku ja chyba nigdy nie biegalam,no moze na setke w szkole :zawstydzona/y:
 
Dobranoc Edziu.
Zaloz sobie gg;-)
Asiu podziwiam bardzo twoja silna wole.Miec ptasie mleczko i nie zjesc :szok:
A co do biegania to chyle czola :tak:
Jejku ja chyba nigdy nie biegalam,no moze na setke w szkole :zawstydzona/y:

Anineczko sama siebie podziwiam:-Drodzinka posnela wiec i ja sie ide przytulic i lulu.
Biegalam w podstawowce jak chodzilam do szkoly sportowej to tak sie nabiegalam ze pozniej w liceum zwolnienie z wf mialam:-D

Dobranoc Anineczko:tak:uciekam:-)
 
Witam sie z rana:-)Warszawa mokra i zimnawa:tak:pada i pada i niemozemy pojsc na spacerek i na zakupy:no::-(a mialo byc tak pieknie;-):-)wypad na rowerach i basen po poludniu :-(no nic moze przestanie padac bo na slonko liczyc dzis nie mozemy;-)

no nic milego weekendu Wam zycze:-)i do pozniej
 
Witam :-)


U nas paskudna dzis pogoda :-(. Leje i zimno na dworze. :-(

Siedzialysmy caly dzien w domku, chcialysmy wyjsc troszke na plac ale akurat zaczelo padac i tyle bylo z naszeg spacerowania. Ale za to pieknie sie bawilysmy zabaweczkami.:-):tak::-) Malowalysmy rysunek dla tausia ;-):tak: bawilysmy sie klockami i wszystkim co nam po reke podeszlo ;-) Ale nam se rozgardiasz w sypailence zrobil :-p:tak::-) A jak zapytalam Sandrunie kto to teraz bedzie wszystko sprzatal, to od razu powiedziala TATA :-):laugh2::laugh2::laugh2::-)
Ale wspolnymi sielami poukladalysmyw szystko na swoje miejsce ;-)


Tak nam minal caly dzionek ;-):-p:-)


Martusia a z tym bolem jajnikow to nie zwlekaj i do lekarza tym bardziej ze niedlugo wyjezdzacie:tak:
Asiu bylam w tamtym tygodniu i teraz w czwartek u mojej ginki :-) Po badaniu swierdzila, ze nic sie nie dzieje. Nie mialam @ od grudnia 2004 raku i teraz w maju mialam dopiero pierwsza prawdziwa @ i jajniki zaczely funkcjonowac pelna para dopiero od niedawna i stad te ich bole.


Milego wieczoru i spokojnej nocki :-)
 
Czesc, Kobietki!

ale mialam pracowa masakre, po prostu to co moglo, to sie pier#%&*(#lo, przepraszam z gory za dosadnosc, ale to jedyne trafne w zaistnialej sytuacji okreslenie :wściekła/y:

co właśnie sie dzieje z tymi Tubisiami?? miały być 28 maja w kioskach ( ten nr z wiatraczkiem) i nie ma :-( moja córka popada w histerie jak wychodzimy z kiosku bez LALI I PO :-:)zawstydzona/y: wiec dzisiaj zakupiłam jej dwa nr Tęczowych Literek, nawet jej się spodobały i chyba zaprenumerujemy:tak::tak:

Luleczko
, Kochana, tubiski beda, uspokoj Juleczke i cmoknij Ja od nas :tak:, ale ciut pozniej, bo wiatraczek, nad ktorym tyle sie nasiedzialam schrzanili w produkcji, takze numer urodzinowy bedzie, ale z podkladkami (trojwymiarowymi) pod kubi ;-) pewnie stad to opoznienie :zawstydzona/y:
a Teczowych nie prenumeruj, bo to wlasnie pismo jest zamykane :no: i juz nie bedzie wiecej numerow...

Joasiu, jeszcze raz pelna podziwu jestem dla Twojego samozaparcia w bieganiu, ale chyba teraz lepiej sie biega, prawda? Chlodniej i lepiej sie oddycha :tak:
powiedz mi jak robilas te kuleczki z paltkow, bo mnie zaintrygowaly?
Arisa pluje kuskusem (tak, jak Jej tata), a platki i inne specjaly przeznaczone do mleka spozywa same, jako przekaske :dry:

Moniu, Kinus, moja Glizda tak samo zaborcza, no i daje ostatnio popisy histeryczno-obrazalskie, po za tym ostatnio nie slysze nic innego, tylko "NIE!", nawet jak kiwa glowa :confused::cool2::laugh2:

Anineczko ojjjj, skracaj, Kochana, skracaj ten dzien pracy i oby do urlopu :tak:, zycze Ci tak, jak Edzia, wytrwalosci i sily. Buzie!

Karioka, wlasnie przekopalam szafke i lodowke, zeby czymkolwiek zapchac swoj rozbudzony Twoim zdjeciem apetyt na slodkie :-D:tak:

Martusiu, Ty chyba zartujesz z tym brakiem @??? Twoja ginka nie powiedziala, dlaczego masz taka dluga przerwe?
A opis zasypiajacej Sandrusi slooodkiii ;-):tak::-)

Kociak hip, hip hurrrrra, niech zyja zlapane siuski ;-):tak::tak:
jeszcze tylko polepszenia i niech te wstretne chorobska pojda precz od Martynki, trzymam kciuki za to i za Twoj internet!

Edytko
tez bym wyemigrowala na dzialke, ale akurat teraz zrobilo sie zimno i niedzialkowo :wściekła/y::no: Jedzcie, odpoczywajcie i ciesze sie, ze to parowki byly winne, a nie pieluchy :tak:

Musze juz z zalem konczyc
moje pseudogejowskie tubisie czekaja :-p:-p:-p

sciskam i znikam!
blanka
 
Witam Was ;-)

ale dzis chlodno i szaro :baffled: brrrrrr... jestem chronicznie niewyspana, Arisa znowu pol nocy kaslala :wściekła/y::no: naprawde nie wiem juz, co robic, daje syropy, oklepuje i nic :zawstydzona/y:
macie jakis pomysl?

zaraz idziemy zobaczyc Formule I, (chyba tak to sie pisze) no, pod warunkiem, ze sie dopchamy, a jak nie to po prostu zaliczymy spacerro ;-)

buziaki i do pozniej...:tak:
 
Czesc dziewczyn wlasnie dotarlam do domu z drogi pojechalam do lodzi :) no i juz jestem

Wyniki moczu mialam w sobote wynik byl dobry sa ok wiec jutro idziemy do lekarza na kontrole i powie nam co dalej a teraz ide czytac co u was kochane
 
reklama
Kociaku ta gazetka o Tubisiach jest dostepna w kioskach ruchu.Juli zakupilam wlasnie w piatek a drugi egzemplarz przyniosla ciocia;-)i juz jedna jest w paru kawalkach...:wściekła/y:a;e o na tak sie wczuwa podczas czytania ze ma darowane

Wlasnie wrocilismy od mojej mamy i juz musze Was opuscic bo kupa w pieluszcze mnie wola:tak:
 
Do góry