reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
ja udział ?
no i kto to pisze ? :D

Fajnie się czyta takie optymistyczne historie i te zdjęcia emenujące ciepełkiem rodzinnym :)
suuuper !
 
Czesc

Zyczylam wam upojnej nocki :) i moja tez mila taka byc :D miala ale nie byla :(
Nasz aniolek sie obudzil i koniecznie sie chciala przytulac do rodzicow tak tez zrobilismy i usnelismy w trojke na lozu :D :D :D
I nici z bara bara :p :p

Pogoda rankiem do d..y lali i chmurzylo sie, a teraz dopiero sie przejasnia moze skocze na spacrek si dotlenic jak szkrab wstanie :) :)

Gratulacje anineczko swietny tekscik :D pokazalam mezowi i napalil sie na wasza wysepke i chce tam jechac :) :) ;)
Moze kiedys sie spotkamy na spacerku :D

anineczka pisze:
Dzieki Melanie

A swoja droga to fajnie jak moderatorzy i administratorzy doceniaja swoje forumki ;D
A twoje przepisy zrobia furore i moze kiedys wydasz ksiazke kucharska. ;)

Zgadzam sie :D

Trzymajcie tak dalej :) i udzielajcie sie ile sie tylko da. Bo bardzo fajnie sie czyta o znajomych :)

Usciski i buziaczki dla chorowitkow :-* :-* :-* :-*  Szybciutko wracajcie do zdrowia :-* :-* :-*

Milego dzionka :-* :-* :-*  ;D
 
anineczka pisze:
Dzieki Melanie

A swoja droga to fajnie jak moderatorzy i administratorzy doceniaja swoje forumki ;D
A twoje przepisy zrobia furore i moze kiedys wydasz ksiazke kucharska. ;)
pewnie, że fajnie

myslę, że kiedyś wydam książkę
może kucharską też ;D
 
czesc ;D
sloneczko dopiero u nas zaczelo swiecic ;D
na spacerze nas troche pokropilo, ale szybko sie przejasnilo i zrobilo optymistycznie
mam nadzieje, ze taka pogoda bedzie sprzyjac naszym bobaskom
i wszystkie beda juz zdrowe (Macius, slyszysz? zdrowiej kochaniutki )

wczoraj przezylysmy wizyta u moich rodzicow
Milenka wlasciwie przezyla, choc nosili, rozpieszczali i tresowali ja jak lalke
niestety moja mama jest od rozpieszczania ;D
dochodzilam po tym wszystkim do rownowagi psychicznej kilkanascie godzin ;D

teraz szybko ide ogladac nowe forum i podziwiac to co zrobilyscie ;D
 
witam Was...
u nas mimo słonca na dworze wyję płaczę co rusz z moim Julkiem
ma zapalenie oskrzeli,,, zastrzyki, strasznie sie meczy i krztusi, nie chce jesc,,,, TRAUMA!!!!!

PS. nie potrafie szybko wyszukiwać waszych wypowiedzi, bo szukałam czy któraś z Was cos podobnego przechodziła,,,,, albo jestem totalna blondynką albo to forum jakoś kiepsko jest zrobione:(
 
reklama
ale fajne to niowe forum :) :) :)
cacy cacy

u nas wczoraj pierwsza jakas dziwna nocka, iga nie hciała spac do 00.30 :p nie wiem moze to juz zęby...choc nic w buziulce nie widac
 
Do góry