reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

ja zamówiłam ZeixPro, ale okazało sie,że już go nie produkuja więc wziełam Quatro 4 -ma być dziś wysłany, to może dojdzie jeszcze w tym tyg :eek:
tylko musze jeszcze fotelik nabyc, w kolorze wózka niestety nie ma :no:
 
reklama
Stokrotka, a ja własnie chcę fotelik w zupełnie innym kolorze, a już super jak wszystkie trzy części mozna inne kupić, wtedy wózio tak szybko się nie znudzi:-) No chyba, że się ma taką ramę jak alebur, no to wtedy coś pod kolor musi być:-D
 
widziałam jeden i drugi, bardziej podoba mi się baby heaven , jest zwrotny i ogólnie fajny , i mam mega dużą gondolkę , tylko mi kolory nie pasowały , a nad takim jaskrawym się zastanów , bo muszki i żuczki będą za wami latać ;)
 
ja nie widzialam zadnego na zywo tylko na necie ale tez sie zastanawiam nad baby heaven, mysle ze bedzie lżejszy.. kolorystka nie do konca do mnie mowi ale wozeczek wyglada fajnie..
 
Ostatnia edycja:
hej ja tez za baby heaven, jasno zielony bardzo fajny się wydaje (nigdy nie widziałam na żywo) Dziewczyny ja dopiero teraz widzę, że ja kompletnie zielona byłam z tymi wózkami, o wielu wogóle nigdy nie słyszałam, ani nie widziałam. Ale mam już swój i jestem zadowolona, mój Bartuś będzie jeździł jak w formule 1:D (tak mi przypominają białe kwadraciki ;D
 

Załączniki

  • P1070368.JPG
    P1070368.JPG
    41,1 KB · Wyświetleń: 105
ja nie widzialam zadnego na zywo tylko na necie ale tez sie zastanawiam nad baby heaven, mysle ze bedzie lżejszy.. kolorystka nie do konca do mnie mowi ale wozeczek wyglada fajnie..

Mi też się podoba ten wóżek, fajny jest. Mam pare modeli wybranych, ale chciałam jechać z M i pooglądać na żywo. Jakoś tak boje się przez neta bez wcześniejszego oglądania, chciałabym żeby M sprawdził pod względem technicznym. Tylko już się zastanwiam czy czasu nie jest za mało, bo ktoś tu kiedyś pisał że 6 tygodni czekał na wózek zamówiony z netu.
Dziewczyny, które kupowałyście prze allegro albo inną drogą internetową ile to trwało u Was?
 
ja czekalam od momentu odpowiedzi mailowej ze wszystko ok czyli od poniedzialku do dzis. a przyjechal kurierem wiec chyba sposob dostawy jest istotny do czasu oczekiwania. nie wyobrazam sobie taka wielka pake odbierac z poczty...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój to Tako Jumper GT (ponoć przestają produkować bo nowości wchodzą:) Kupiłam przez allegro ze sklepu Bociek w Zabrzu. Musiałam troszke poczekać bo sprowadzali z hurtowni i to trwało ok 17 dni w sumie. Myślałam, że z niecierpliwości paznokcie pozjadam!! :D
 
Do góry