reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

reklama
a to nasza fura. Jeszcze fotelik maxi-cosi, adaptery już mam, i śpiworek muszę dokupić. a i może torbę jeszcze.
001.jpg002.jpg003.jpg004.jpg
 
Emilka nie ma pompowanych kół. Mi na tym nie zależało, do tej pory to tylko dla Kamila miałam taki wózek z pompowanymi kołami, 20 lat temu:-) i na paskach skórzanych, kosztował majątek:-D
To jest ABC desing 4s. Typowy niemiecki wózek, nie jest to szczyt moich marzeń, ale przeważył argument cenowy 320 e z adepterami, chociaż w Pl dostała bym wózek w takiej cenie ze wszystkim, a tu jeszcze muszę kupić fotelik koszt ok 170e, torbę 40e i śpiworek, jak dobrze znajdę to za 50e, folię przeciw deszczową za 12e już kupiłam, czyli wyjdzie ok 600e, czyli na nasze około 2400zł. No wszystko na temat. Tu wózki są o wiele droższe!
Ale jeżeli chodzi o funkcjonalność, ty ma wszystko co potrzeba. A budkę to ma taką, że całego malucha mogę sobie przykryć:-)
 
reklama
Do góry