reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Gratulacje dla Joli i zdrówka dla Jasia

Dziewczyny na chorobsko najlepsza mikstura pół cytryny porządna lycha miodu ale takiego z pasieki sprawdzonej rozpuścić w zimnej wodzie i pić nawet 4 takie dziennie. U mnie działa cuda.

Co do lezaczkow mam taki jak Kaha ale wydaje mi się że super nie będzie bo ma pasy tylko na biodra i dla większego już bobasa już bezpieczny nie będzie zobaczymy. Ja kupiłam jeszcze hamak Koala świetnie wygląda i u nas ma dobre opinie. Dla Córki miałam taka huśtawki z bright stars i szału nie było.

Ciekawe jak tam Milusia?
 
reklama
Ivon, Olasec kciukaski z całego serca.....

Doris dzięki skarbie.....jak widzisz nic.....jestem podirytowana do granic możliwości, macica mnie boli jak w dzień okresu, skurcze kur..cze co pół godziny, czop wczoraj odłaził, chyba jeszcze cały nie odlazł.....

zwariuję........w głowie mi się kręci jak cholera...
 
Tren może Blanka w nocy próbowała się przecisnąć [emoji6]

Olasec No ciezko się nie zaciąć, a jak Ty jeszcze bierzesz leki to w ogole słabo, jak się zatniesz [emoji6]

Ivon i co, rozkręciło się?

Pycia pewnie, że takie lenistwo ludzi jest irytujące :/ co do tego, że nie dostanie się ani złotówki za urodzenie dziecka to mam takie samo zdanie, też mnie to wqrza, że leniuchy i pijaki dostają za nic :/ a na wsi to w ogole najgorsi ludzie naciągacze :/

Milusia kto by pomyślał, że takie męki przy 3 porodzie :/

Tulka to życzę rozkręcenia, u mnie też cisza

Lady Agnes to tylko się cieszyć z tego spania, będziesz do porodu wypoczęta [emoji6]

Ananka No wlasnie widac kompetencje lekarzy :/ i po co ludziom w ogole nadzieje nawet odbierać :/
 
Otokika, cale szczescie jej proroctwa sie nie sprawdzily i to najwazniejsze :) mojej mamie nadziei na donoszenie ciazy nawet nie dawala, to bylo gorsze. Ale ze mama miala lat 39 i chyba rok przed ciaza usuniety nowotwor z szyjki macicy, mtora po zabiegu byla baaaardzoooo krotka i solidnie "pogwalcona" to zagrozenie faktycznie bylo. Tyle ze babka do prowadzenia ciazy jest swietna. U brata bardzo wczesnie zauwazyla wade serca, skierowala gdzie trzeba, polecila swietnych specjalistow i jeszcze przed porodem bylo wiadomo ze wada jest, ale to nic groznego. Ogolnie wszystkie ciezarne ja chwala, niestety bez ciazy juz taka specjalistka nie jest.

Milusia, za Ciebie chyba najmocniej trzymam kciuki zeby sie rozkrecilo. Niech szyjka w koncu zacznie wspolpracowac i wszystko sprawnie pojdzie :)

Olasec, Ivon, za Was tez kciuki :)

Ewka, masz racje, korzystaj z wolnego poki mozesz :)

Opilam sie mleka z maslem i miodem. Od rana juz 6 kubkow. Mniam. slinotoku dostaje na sama mysl. Az Jasiu czkawki dostal i mama moja sie smieje ze juz ma pewnie mleko zamiast wod....

Ahhh.... Engacka, probowalas korzenia imbiru? Napar zrobic (poszukaj w internecie bo nie pamietam czy cos tam sie jeszcze dorzuca czy sam imbir) albo po prostu starty do herbaty z cytryna i na goraca szybko wypic. A potem do lozka sie wypocic porzadnie. Paskudne, ale pomaga. Calkiem mi z glowy wylecialo.... Bede wieczorem probowac jak juz P imbir dowiezie
 
reklama
Jolka ogromne gratulacje :) niech sie synek zdrowo chowa :)
milusia, strasznie współczuje, ja przy pierwszym porodzie dwie doby ze skurczami przetrzymałam i wyłam z bólu i zmeczenia ,potem zemdlałam przy parciu bo zwykle po ludzku nie miałam siły. Teraz mimo ze wiele osób narzeka na oxy ja sobie ja bardzo chwale - po minimalnej dawce skurcze zmieniły charakter i rozwarcie poleciało pięknie, szybko. Kochana trzymam mocno kciuki żeby Teoja szyjka zaczela współpracowac, żeby juz teraz poszło sprawnie i żebyś niedługo swoja córeczkę tuliła.
ivon , Olasec za Was tez kciuki, niech akcja rusza :)
co do depilacji to ja Wam szczerze polecam krem. Jak głupia sie golilam z trudem i jeszcze sie zacinałam a jak włosy odrastały to bolało. Dzień przed porodem kupiłam krem do depilacji do bikini extra wrażliwy i pięknie na gładziutko sie wydepilowalam na zero, bes podrażnień bez odrastajacych bolących włosków , minął tydzien a włoski powolutku pięknie odrastają , dużo wolniej niż po zyletce. Szczerze polecam!
ja dziś miałam kryzys , dalej mnie to krocze boli, nie mogę siadać a to juz tydzien. Położna oglądała wczoraj mówiła ze pięknie sie goi, szwy sie zaczynaja rozpuszczać a ja dokopie usiąść nie mogę i mnie to strasznie irytuje. To chyba najgorsza cześć połogu. Dodatkowo bolą mnie całe wnętrzności - nie tylko macica ale tez żołądek i jelita , wsEdzie czuje skurcze , nie wiem czy wszystko wraca na swoje miejsce czy co ?? Ech wiem ze jestem niecierpliwa ale juz bym chciała w końcu normalnie sie poczuć a dalej sie ruszam jak inwalida:( a przynajmniej siadać na dooopie Jakbym mogła to by było miło. Plus intensywnego obkurczania macicy jest taki ze brzuchol znika momentalnie :)

ewka, do grudnia to moze akurat coś sie rozkręci ;) :p odpoczywaj póki możesz i zbieraj siły:)

dziewczyny nawet jak nie odczuwacie żadnych sygnałów akcja moze ruszyć nagle z kopyta i tego Wam życzę żebyście sie jak najmniej namęczyły :) fajnie ze u nas coraz więcej bejbikow sie pojawia :) trzymajcie sie i miłej niedzieli :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry