reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Gie_er ja dzisiaj faktycznie usłyszałam dobre wieści.. Mimo że wg USG dzisiaj to 5tc+6d to widziałam już maleńkie serduszko. Jeszcze nie było tak dobrze widać jak u Was ale lekarz założył mi kartę ciąży i potwierdził że widzi echo dzieciątka. Maleństwo ma 3 mm. Mąż był ze mną. Bardzo chciał zobaczyć, poprzednio nie zdążył.. :( A na walentynki zabiera mnie na następną wizytę.
Myślami jestem z dziewczynami, które nie usłyszały dobrych wiadomości... bądźcie silne... może jeszcze wszystko się zmieni na lepsze.
 
@Hanuta też zagładam na stronę Sroki z analizami składów
@nimitii, @Wonderful, @kola strasznie mi przykro :(

Ja oczywiście dołączam do schizujących, zwłaszcza, że widziałam tylko pęcherzyk. Chyba bym była spokojniejsza, wiedząc, że serduszko już pika. Wiedząc tylko o pęcherzyku czuję się nadal jakbym nie miała potwierdzonej ciąży :eek:
 
Anik mam ale nie mają za dobrych opinii ogólnie i ciężko się dostać tak na już no chyba że jakieś plamienia itp. są. Muszę jeszcze czekać jakieś 11 dni na usg. Dzwoniłam do mojego gina że może coś szybciej bo się martwię a on że urlop ma 2 tyg teraz i mam nie panikować jak nie ma krwi i mocnych bóli. Mam zakładać że jest dobrze. A ja i tak się martwię. Nie potrafię się cieszyć ciążą póki nie widziałam serduszka
Mam to sama.strasznie sie denerwuje i wymyslam jakies bajki juz :/

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja Wam powiem na przykladzie mojej corki ze z nauka bywa roznie. Kazde dziecko inaczej dojzewa .. Moja jest nie do konca rozwinieta emocjonalnie.ma problem z przegrywaniem. Nie umie sobie poradzic z porazka i z tym ze czegos nie potrafi.za to liczy pieknie,dodaje poki co. Czyta od kilku mies proste zdania,gloskuje i sylabuje .ostatnio nawet o samogloski i spolgloski mnie prosila..tez juz odroznia.za to z pisaniem gorzej. Nie lubi .a jak napisze to nie chce pisanymi ,tylko drukowanymi.do 1 klasy nie idzie.zdecydowalismybsie na zerowke w szkole. Bardzo lubi sie uczyc ale wiem ze psychicznie nie podola.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
jagus_87 no jak zrobię krzywa to wyniki będę miała ok 15 więc dam Ci znać... a Ty jakieś jaki miałaś cukier ?? i również idź daj znać co ginekolog Ci powiedział [emoji5][emoji9]
Karolcia u mnie wyniki podają w innych jednostkach ale glukoza na początku stycznia wynosila 5,1 (norma jest od 4,1 do 5,9 ale ginowi się nie podobało, w poprzedniej ciąży też tak miałam)
A krzywa wyszła tak:
- na czczo 5,14
- po godz. 8,24
- po 2 godz. 6,20 (ma być poniżej 7,8 ale znowu nie wiem czy to norma dla ciężarnych i co lekarz na to).

Popołudniu się okaże:) No nic, wstaję do pracy. Miłego dnia:)
 
reklama
Ja też wstaje do pracy i oczywiście bieg do lodówki. A dzisiaj to nawet w nocy wstawiłem bo.bylam głodna. Chyba w chodzę w nowa fazę. Na szczęście brzuch przestał boleć. Czuję tylko trochę takiego napięcia w podbrzuszu ale to nie bol. Wezmę na wszelki wypadek jeszcze nospe i mam nadzieję że będzie ok.

Nevka daj znać jak po dzisiejszym usg i czy Cie wypisują.

No i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty oby same dobre wiadomości były.
 
Do góry