reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Lilka ja też nie bardzo lubię jeździć ale w domu jak zostanę to będę się obijać :p. Ja jadę takimi drogami przez same wsie i lasy tam nigdy nie jest odśnieżone ,w sobotę wpadłam w taki poślizg że prawie zawału dostałam a jechałam 30km/h :(
A jak nie chcesz dojeżdżac do idź na L4 ;)
 
reklama
Olkaaa93 nie, ja wlasnie nie chce na l4. Nie wiem, czy nie zrobie tak, ze czesc bede pracowac w domu. Nie chce tyle w domu siedziec, bo bym oszalala...

ZOOska tez czekam, jak znikna... Juz mogloby ich nie byc...

U mnie zaczal sie 10tydz.wiec poczatek 3msc.nawet nie wiem, kiedy to zlecialo!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilka ja tyle jezdze z mlodym do szkoly. Wraca. Potem znow jade. Codziennie.
Zosia przyjedzie chyba za 2 tyg ale tylko na 2 tyg. Potem bedzie 2 trymestr to ja mam zamiar latac tam z malym.
Eni gratuluje.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej czy i ja moge sie do Was dolaczyc? Jeszcze nie bylam u lekarza poniewaz czekam na umowienie wizyty... wg badan jestem w 4/5 tygodniu. Poki co jedynym objawem jaki mam to ciagla sennosc, najbardziej chyba usypia mnie samochod :) i nie wiem czy to normalne ale od dnia w ktorym mialam dostac okres to pobolewa mnie brzuch tak wlasnie jak na okres, czasem bardziej czasem mniej...CzyWy tez tak macie? Pytam poniewaz nie zdazylam jeszcze przeczytac watku :) a tak po za tym to jest wszystko ok​
 
Wiecie co, to ja się cieszę, że żadnych bet nie robiłam, temp nie mierzyłam, do gina idę pierwszy raz dopiero pojutrze - bo to jest tak mega niepewny okres, że człowiek potwornie sobie może nawkręcać. A w sumie i tak co ma być to będzie, nasz wpływ na to jest nikły. No to ja wolę nic nie wiedzieć i czekać, aż już będzie po herbacie, że tak powiem.
Ja też nigdy nie mierzyłam Bety, to nie jest tak,że chodzę z termometrem i codziennie odwiedzam przychodnie :) napisałam Wam,ze się martwię, bo po raz pierwszy mam te plamienia i nałożyło się to akurat z natychmiastowym brakiem objawów, a temperature zmierzyłam wczoraj bo czułam się tak jakbym miała gorączkę, bałam się,ze jest wyzsza niż powinna,a tu okazuje się,ze jest taka jak przed ciazą. Nie chce wprowadzać paniki, po prostu to moja pierwsza ciąża i nie mam się do kogo zwrócic z obawami. Mam nadzieję,że plamienia ustana , temperatura to osłabienie organizmu , a objawy nareszcie się skończyły ;)
 
Masz rację, nie powinnam się jakoś nakrecac ... po prostu przez te ostatnie tygodnie miałam armagedon z objawami,aż tu nagle nic... jestem dopiero w 8 tygodniu 2 dniu , więc na zupełny zanik objawów trochę za wcześnie...

Ja jestem w 7, więc jeszcze wczesniej niż ty.
 
reklama
Do góry