reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
cześć dziewczyny [emoji846] pewnie już o mnie zapomniałyście, ale ja jestem i czuwam [emoji6] podczytuję systematycznie ale nie mam kiedy coś skrobnąć, wróciłam po chorobie do pracy (niedoleczona) i nadrabiam zaległości firmowe
wczoraj miałam usg, widziałam bijące serduszko, dzidziuś ma ok. 1,5cm.
dostałam skierowanie na usg genetyczne i testy Pappa, zapisałam się już na marzec
no i wygląda na to że i ja się chyba zagnieżdżę bo do wczoraj to w sumie nie wiadomo było czy wszystko ok [emoji6]
lecę zaprowadzić młodą do szkoły, odezwę się


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana ja wczoraj po dwóch tygodniach miałam delikatne krwawienie ...też mam pietra, ale cóż począć ..

No nic, przecie nie będę latać za każdym razem do szpitala, bo skończy się znów 3 dniami w szpitalu :/

Jeahl piszesz, że po trzeciej ciąży nie spodziewałaś się atrakcji- możemy sobie rękę podać:) z perspektywy czasu widzę, że zaskoczonym można być zawsze hihi.
Mam tylko 5 dni na unormowanie żołądka, bo w szkole wzbudzę sensację, jak będę ciągle w wc:)

No ja też się obawiam powrotu do szkoły... przecież zejdę z nerwów jak będę plamić... Poza tym kurczę jednak trochę w tej szkole latania... góra, dół, góra, dół... dyżury, nawet czasem nie ma jak usiąść.. nie mówiąc o wyjściu do ubikacji...
 
Jeahl ojej, ja niestety też muszę stwierdzić że trzecia ciąża jeśli chodzi o samopoczucie to jakas totalna masakra

Ania255 gdzie ty jechalas

Pitu pitu gratuluje serduszka





Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn, które aplikują sobie luteinę? Czy też po niej macie takie wodniste upławy? Szczególnie po tabletce zaaplikowanej na noc? W nocy będąc w toalecie, aż się wystraszyłam, że to mogą być wody płodowe. Chyba sobie wkręcam.
 
Jeahl zaprzyjaźnioniona dyrektorka podpowiedziala mi ze maja obowiazek zwolnic z dyzurow w czasie ciazy choc watpie ze u mnie to przejdzie.
ZOOska bylam z dziecmi u rodzicow na Podkarpaciu. Takie skrocone ferie u mamusi
 
Hej kochane nadal mam problem z tym forum zamknietym :( a wczoraj znowu no z glowy wymioty nudnosci juz nie mam sily ledwo co zdjem juz mi nie dobrze :(

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry