reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, czy kupując nowe łóżeczko dostawne z Chicco next to me Evo, czy inne tego typu, kupujecie od razu inny materac? Te oryginalne są rzeczywiście złe? Samo łóżeczko ok 1200zl. Jest dobra opcja kupić używkę w dobrym stanie 700-800, wtedy z nawet nowym materacem będzie taniej niż nowe. Jak Wy robicie?
Miałam Chicco next 2me i nie wymieniałam materaca 😏 ani nie był za.miekki ani.zbytnii twardy. Coś jak w gondoli.
 

Dzień dobry wszystkim​

aurii_orelii -​

ale mi napisałaś:) ja i babcia:) ale kto wie, życie pisze różne scenariusze, ale naprawdę nie sądzę:)
Co do łóżeczka, to ja tez się zastanawiałam nad łóżeczek dostawnym , jednak zrezygnowałam ze względu na brak jakiś konkretnych schowków, szuflad - a przynajmniej ich mała ilość jak dla mnie, Bardziej myślę nad łóżeczkiem/kołyską z kółeczkami na dole...ale jeszcze konkretnie nie patrzyłam.

Dzisiaj miałam straszny sen, że krwawiłam:(chyba się za dużo naczytałam i stąd takie złe myśli...brrr oby nigdy więcej
 

Dzień dobry wszystkim​

aurii_orelii -​

ale mi napisałaś:) ja i babcia:) ale kto wie, życie pisze różne scenariusze, ale naprawdę nie sądzę:)
Co do łóżeczka, to ja tez się zastanawiałam nad łóżeczek dostawnym , jednak zrezygnowałam ze względu na brak jakiś konkretnych schowków, szuflad - a przynajmniej ich mała ilość jak dla mnie, Bardziej myślę nad łóżeczkiem/kołyską z kółeczkami na dole...ale jeszcze konkretnie nie patrzyłam.

Dzisiaj miałam straszny sen, że krwawiłam:(chyba się za dużo naczytałam i stąd takie złe myśli...brrr oby nigdy więcej
To oczywiście w ramach żartu 😊

Dostawka.super rzecz, bo tylko przysuwałam dziecko do piersi. A później zamieniłam na łóżeczko jak już młody wyrósł. A rzeczy cały czas miałam w komodzie. Teraz nie mam wyjścia, będę musiała wstawać 😃 ale każdy dobiera do swoją wygodę, to najważniejsze 😊

Mi się dzisiaj śniło, że jestem. Ciąży z trojaczkami i jedno z nich to dziewczynka..i bardzo o nią walczyłam bo byłam dużo mniejsza od chłopaków. Najlepsze jest to, że w ogóle nie przerażała mnie myśl, że będę miała tyle dzieci, a bardziej, że stracę chociaż jedno z nich. Niestety śnią nam się często rzeczy, których się boimy.

Miłego dnia dla Was ❤️
 
Ostatnia edycja:
Zostały mi dwa nietknięte opakowania duphastonu, nie potrzebnie mi tyle przypisała tyle lekarz...czy wiecie co mogę z tym zrobić? już dawno odstawiłam leki, a tabletki mi zostały...kupiłam, bo miałam na początku krwiaka, ale szybko się wchłonął, a ja wystraszyłam się i myślałam, ze wszystko będę musiała wybrać
 
Zostały mi dwa nietknięte opakowania duphastonu, nie potrzebnie mi tyle przypisała tyle lekarz...czy wiecie co mogę z tym zrobić? już dawno odstawiłam leki, a tabletki mi zostały...kupiłam, bo miałam na początku krwiaka, ale szybko się wchłonął, a ja wystraszyłam się i myślałam, ze wszystko będę musiała wybrać


Też mam 1,5 nietkniętego. Jedyne co można zrobić to odnieść do apteki do utylizacji
 
Zostały mi dwa nietknięte opakowania duphastonu, nie potrzebnie mi tyle przypisała tyle lekarz...czy wiecie co mogę z tym zrobić? już dawno odstawiłam leki, a tabletki mi zostały...kupiłam, bo miałam na początku krwiaka, ale szybko się wchłonął, a ja wystraszyłam się i myślałam, ze wszystko będę musiała wybrać
Znam parę dziewczyn,które Duphastonem opóźniały sobie okres np że względu na jakiś wyjazd np czy coś także może warto sobie zostawić:) a jeśli chcesz wydać to na Invitrowych grupach dziewczyny zapewne przyjmą z otwartymi ramionami :)
 
reklama
Heyka wszystkim

Dziewczyny jak Wasze połówkowe?
Pewnie każda z Was się nie może doczekać...jesteście już po? jak wrażenia? ja sie wstępnie umówiłam na 6 maja i mam zamiar sie wybrac z męzem, bysmy mogli razem sie powzruszac:)
 
Do góry