reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

hej Dziewczynki,

Ja też latam siusiu co chwila, w nocy wstaje po 3 razy.

Ja jak miałam remont lokalu to jak malowali to tam nie przebywałam. Nie wiem, czy to szkodzi Maluszkowi, czy nie, pewnie w takich ilościach małych nie, ale wolałam unikać. W końcu to chemia.

Odebrałam wyniki krwi i moczu i mam podwyższone WBC i #GRA, no i w moczu nieliczne bakterie, nieliczne nabłonki płaskie i obecne leukocyty. We wtorek mam wizytę u mojej gin to zobaczymy co powie.

Bierzecie nadal kwas foliowy? Według USG my zaczęliśmy dziś 5 miesiąc :D
Ja mało pije i mało sikam ale muszę zacząć chyba sobie alarm namawiać żeby pić.. Po nocy zawsze mam pełen pęcherz aż boli czasami uda mi się wytrzymać do 7 czasami wcześniej muszę wstać ale ok 23 jeszcze idę na siusiu..
Molly_88 u mnie też chyba mamy z usg ten sam termin.. Ja z usg mam.na 7.09 a z om 03.09 :-) coraz wyraźniej czuje ruchy dzidzi :-)
 
reklama
Ja mało pije i mało sikam ale muszę zacząć chyba sobie alarm namawiać żeby pić.. Po nocy zawsze mam pełen pęcherz aż boli czasami uda mi się wytrzymać do 7 czasami wcześniej muszę wstać ale ok 23 jeszcze idę na siusiu..
Molly_88 u mnie też chyba mamy z usg ten sam termin.. Ja z usg mam.na 7.09 a z om 03.09 :-) coraz wyraźniej czuje ruchy dzidzi :-)

Ja z OM 1 września, a z USG 20 sierpnia :) Ja nie czuję jeszcze ruchów :(
 
Ja tez nic nie czuje. U mnie termin z OM 8/9 a z ostatniego usg 6/9, czyli bez wiekszej roznicy.


ckai3e3knlg02eze.png
 
Ja tez nic nie czuje. U mnie termin z OM 8/9 a z ostatniego usg 6/9, czyli bez wiekszej roznicy.



No u mnie jak się okaże że termin usg wyrównal się z om to wg kalendarza ciąży jestem w 17 tc może dlatego ja już czuję.. Zresztą w pierwszej ciąży też poczułam wcześniej niż ogólnie przyjęte..

ckai3e3knlg02eze.png
 
Ja już od ok 2 tyg czuje.. To mamy inne terminy a suwaczek tak samo wskazują 16 tydz i 1 dzień..
Gubię się już w tych tygodniach i miesiacach
Ja też już czuję :-)
Oczywiście nie typowe kopnięcia, ale czuję jak się przekreca, prostuje itp :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Mi od kilku dni wydaję się, że czuję ruchy :) Pierwszy raz poczułam na spacerze, byłam w ruchu a czułam wyraźnie takie smyranie więc chyba nie wydawało mi się :)

Dziewczyny jeżeli nie możemy rąk podnosić to jak mam umyć włosy?
 
reklama
Do góry