reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Molly, ja przy pierwszym dziecku od 18tc czułam. Niedługo i Ty poczujesz :)

Martya, nie chodzi o takie podnoszenie rąk. Normalnie myjesz głowe ;)

Melanias, nie uraziłaś mnie, spokojnie :)
 
reklama
Hej dziewczynki. Ja wrocilam z palma z kisciola z mloda. Teraz obiad a pozniej sesja zdjeciowa w studiu fotograficznym z rodzenstwem.
W kwietniu robimy rodzicom duza impreze w lokalu na 70te urodziny. Ma byc 80 osob. Rodzice o niczym nie wiedza. Bedzie niespodzianka. Wymyslilismy ze z rodzenstwem i wnukami zrobimy portret na bleitramie i im podarujemy. Mam nadzieje ze 16 osob na zdjeciu sie zmiesci. Przy okazji zrobimy sobie inne fotki. Kolezanka ma studio wiec trzeba korzystac ;)
 
Hej dziewczynki. Ja wrocilam z palma z kisciola z mloda. Teraz obiad a pozniej sesja zdjeciowa w studiu fotograficznym z rodzenstwem.
W kwietniu robimy rodzicom duza impreze w lokalu na 70te urodziny. Ma byc 80 osob. Rodzice o niczym nie wiedza. Bedzie niespodzianka. Wymyslilismy ze z rodzenstwem i wnukami zrobimy portret na bleitramie i im podarujemy. Mam nadzieje ze 16 osob na zdjeciu sie zmiesci. Przy okazji zrobimy sobie inne fotki. Kolezanka ma studio wiec trzeba korzystac ;)
Super pomysł i rewelacyjna pamiątka ☺
Ja już 2 sesje mojej córci robiłam, jakby nie było pamiątka idealna :cool:
 
Molly, ja przy pierwszym dziecku od 18tc czułam. Niedługo i Ty poczujesz :)

Martya, nie chodzi o takie podnoszenie rąk. Normalnie myjesz głowe ;)

Melanias, nie uraziłaś mnie, spokojnie :)

To dobrze :) Bo wczoraj myłam, czułam takie ciągnięcie i się zastanawiałam czy wolno.

Zaczyna mnie ciągnać w brzuchu i pobolewa mnie w pachwinie, chyba zaczynam rosnąć :biggrin2:
 
Internet mi wczoraj padł, u mnie słońce grzeje ale jest 10stopni, takze jak siwdze na ławce to z przodu sie rozpływam, a z tyłu lodowato :p

Niunians pomysł jest mega, jestem pewna, że rodzice będą zachwyceni, fajnie, że możesz się tak zgrać z rodzeństwem :)

Moja koleżanka pierwsze ruchy dziecka porównała do rybki, która sobie pływa z jednego miejsca do drugiego :)
 
Hej dziewczynki. Ja wrocilam z palma z kisciola z mloda. Teraz obiad a pozniej sesja zdjeciowa w studiu fotograficznym z rodzenstwem.
W kwietniu robimy rodzicom duza impreze w lokalu na 70te urodziny. Ma byc 80 osob. Rodzice o niczym nie wiedza. Bedzie niespodzianka. Wymyslilismy ze z rodzenstwem i wnukami zrobimy portret na bleitramie i im podarujemy. Mam nadzieje ze 16 osob na zdjeciu sie zmiesci. Przy okazji zrobimy sobie inne fotki. Kolezanka ma studio wiec trzeba korzystac ;)

Świetny pomysł, rodzice na pewno będą zachwyceni :) Te 80 osób to wszyscy z rodziny? Będzie mini wesele :) U mnie świętowaliśmy 50tkę mojego taty 2 lata temu, a za dwa lata będziemy świętować 50tkę mojej mamy. Moi rodzice przy Twoich to gówniarze :D
 
Internet mi wczoraj padł, u mnie słońce grzeje ale jest 10stopni, takze jak siwdze na ławce to z przodu sie rozpływam, a z tyłu lodowato :p

Niunians pomysł jest mega, jestem pewna, że rodzice będą zachwyceni, fajnie, że możesz się tak zgrać z rodzeństwem :)

Moja koleżanka pierwsze ruchy dziecka porównała do rybki, która sobie pływa z jednego miejsca do drugiego :)

Moja mama porównała tak samo :)
 
U mnie w apce jest napisane tak :
 

Załączniki

  • 1458479805377.jpg
    1458479805377.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 64
hej dziewczynki ;-)

Malusiolka jak się dzisiaj czujesz??

U nas wczoraj byli znajomi, dosyć długo siedzieli więc dzisiaj leniwy dzień. Mąż trzeźwieje haha a ja sie zastanawiam kto ogarnie ten bałagan w kuchni.
Wieczorem musimy do rodziny z zaproszeniami na komunie, ale bardzo mi sie nie chce.
 
reklama
Do góry