reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

CzekamNaCud gratulacje, na kiedy termin?

Mi z kalendarza chińskiego wychodzi DzIewczynka. Fajnie jakby się sprawdziło :)

Całe szczęście dziś czuję się już lepiej. Przynajmniej nie wymiotuje. Będę żyła :)
Będziesz żyła spokojnie☺ A który to tydzień u Ciebie?
 
reklama
alevandra męczyły Cię nudności ? u mnie praktycznie żądnych objawów, jedynie piersi nabrzmiałe i brzuch czasem zaboli a no i mogłabym spać z 24/24 :)
 
Gdzieś czytałam żeby nie jeść jajek z majonezem.
Może jakieś ogórki w chilli?? :)

alevandra to dobrze :) cos brałas na wspomaganie??
Czekam tez piłam pamiętam w pierwszych tyg i bułkę czosnkowa do tego :)
 
Hej ja was poczytałam ale nie poodpisuje za bardzo bo nie pamiętam co komu
Niestety wylądowałam w szpitalu z moja Ola. Tak się odwodniła przez noc ze nie było wyjścia. Broniłam się przed tym szpitalem bardzo ale ona nawet po dwóch łyżeczkach wody wymiotowała. Juz nawet o swoich silach stać nie mogla dali jej kroplówkę i od razu lepiej. Dzis prawie cały dzień śpi. Nabiera sił. Mam nadzieje ze nic gorszego nie złapiemy i szybko wyjdziemy do domu.

Fajny pomysł z wątkiem kulinarnym mi też się przydadzą inspiracje.

Molly a ja nie byłabym taka przeciwna temu imieniu. Zawsze możecie mu dać na drugie po polsku i w PL używać polskiego. Z jednej strony może być to krzywdzące ale z drugiej będzie taki jedyny. Niepowtarzalny zastanów się.
 
Acgug majonez się robi z surowego jaja. Ile prawdy w tym jest to nie wiem.

Anik co masz dobrego?? od kilku dni u mnie króluje kiwi i gruszka oczywiście na zmianę z pomarańczem i jabłkiem.
 
CzekamNaMojCud, gratuluję:)

Ja dzisiaj też dużo owoców kupiłam. Bez mandarynek i jabłek nie dałabym rady. Ale do tego kupiłam jeszcze banany, kiwi i mango. Jutro sałatkę owocowa zrobię.

Nie wiem dlaczego napisałam, że 11-go w środę mam wizytę. Coś mi się z tą środą ubzdurało:p Przecież to czwartek jest.
 
reklama
A ja chyba przesadziłam z owocami. Mam lekki refluks. :(

Jane trzymam kciuki, żeby Ola szybko się wykurowała. :)

KasiaMarysia23
Podejrzewam, że kupny majonez jest mocno zakonserwowany. Co innego domowy...
 
Do góry