reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Anik jestesmy Z Toba , mam nadzieje ze wszystko się wyjaśni szybko i będzie dobrze !!!!!




Dziewczyny ,ja czuje straszny ucisk n pęcherz , i takie uczucie wypełnienia w dole brzucha ,nie kojaze w poprzednich ciazach czegos takiego , siusiu robilabym co chwile mam wrażenie ze strasznie mi się chce ,a kilka kropli pójdzie i dalej czuje ze chce ... Kurde martwię się
 
reklama
Anik, kochana ogromne kciuki :* Musi być dobrze.

Ja wczoraj nie pisałam, bo nie miałam siły. W niedziele uderzyłam głową w szafkę i mam na środku czoła guzka i boli :\ Mleko uwielbiam, a od paru dni gorzkie dla mnie jest. Raz mogę patrzeć na mięso, a raz na wymioty mnie bierze.

Jutro wizyta na 9:30. Oby wszystko było dobrze.

Pozdrawiam.
Ja taka niezdara tez ze masakra ,albo się o cos walne albo w cos wejde , na prostej drodze się potknę ,na dodatek przetwarzam wszystko. Z opóźnieniem ,ktos cos do mnie mówi a ja zawiechy lapie :) byliśmy w kinie ostatnio ,i nie moglam się na bajce skupić ,w rezultacie nic z niej nie wiem ,bladze myślami w czarnej dziurze
 
anik kochana! zobaczysz, że to jakaś niefajna pomyłka i że wszystko się wyjaśni!

KasiaMarysia może nie cały dzień wymiotowałam, ale było mi nie dobrze cały Boży dzień. A wymiotowałam kilka razy. Sama nie wiem, czy to ciążowa dolegliwość, czy chorobowa. Dziś mi doszedł straszny kaszel i przez niego mam odruchy wymiotne :/ mam nadzieję, że szybko mi przejdzie i nie rzuci się na oskrzela. Ale ogólnie jest troszeczkę lepiej, niż wczoraj.

pola06 ja to samo. Wogóle nie mogę się na niczym skupić. Zapominam. Czuję się jak jakiś głupek. No masakra.

Miłego i zdrowego dnia Wam życzę Kochane:)
 
Dzięki za wsparcie i dobre słowa. Dziewczyny dużo dla mnie to znaczy. Plus jest taki, że leżę na sali sama, nie muszę z nikim rozmawiać itp. Położne są ok, wczoraj położyły mnie na sali 3 osobowej z dziewczynami w zaawansowanej ciąży ale szybko przeniosły właśnie na inna sale. Jestem im za to wdzięczna.
Dziś jeszcze będą badać betę. Właśnie wróciłam z pobrania. Wszystko się praktycznie wtedy wyjaśni. Pozdrawiam Was i dziękuję.


Trzymam mocno kciuki , jak trafiłam do szpitala to serce nie biło i czas w którym czekałam na wynik bety mi się niesamowicie wydłużał.. Życzę ci żeby beta była wysoka! Musi byc!
Dobrze , że w Twoim szpitalu myślą o ludziach bo u mnie tragedia ze mną leżały dziewczyny przygotowujące się na zabieg czyszczenia , zaawansowanej ciązy , i 2 tak jak ja z plamieniami - wszytsko to osłabiało mnie psychicznie bo patrzałam na duży brzuch, dziewczyne płaczącą przez utrate swojego maleństwa i ja niewiedząca co dalej.. tragedia !
 
Anik trzymam kciuki mocno &&&

Malusiolka biedactwo, przykryjesz podkładem i nic nie będzie widać. Trzymam kciuki za Twoją wizytę && &&& ja mam o 8.30

Pola może rzeczywiście to przeziębienie pęcherza, a boli Cie lub piecze jak sikasz?

Molly koniecznie idź do lekarza, ja też miałam taki kaszel właśnie z odruchami wymiotymi. Lekarz Ci coś przepisze.


Ja od niedzieli codziennie wymiotuje rano. Dziś zjadłam herbatniki, bo myślałam że pomogą. Niestety nie pomogły...
 
Trzymam mocno kciuki , jak trafiłam do szpitala to serce nie biło i czas w którym czekałam na wynik bety mi się niesamowicie wydłużał.. Życzę ci żeby beta była wysoka! Musi byc!
Dobrze , że w Twoim szpitalu myślą o ludziach bo u mnie tragedia ze mną leżały dziewczyny przygotowujące się na zabieg czyszczenia , zaawansowanej ciązy , i 2 tak jak ja z plamieniami - wszytsko to osłabiało mnie psychicznie bo patrzałam na duży brzuch, dziewczyne płaczącą przez utrate swojego maleństwa i ja niewiedząca co dalej.. tragedia !
W którym tygodniu? Dostawałaś coś na podtrzymanie?
 
reklama
Kasia ,ani boli ani piecze ,taki ucisk czuje caly czas
Mozesz dla spokoju ducha zrobic badanie moczu z posiewem. Jak to cos z pecherzem, sprawa sie wyjasni.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Do góry