reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspólne odchudzanie;-)

reklama
spring Gratki:-):-):-):-):-) Twoje sukcesy motywują do walki:tak:
koncia bez litości ten Twój em - tak ćwiczyć Twoją silną wolę toż to przecież tortury:-p ja bym się złamała:baffled: dzielna jesteś:-)
Skarletka pilnuj się pilnuj a jutro będziemy bić BRAWO:-) &&&&&&&&


a ja od razu w lepszym humorze - wczoraj marudziłam że waga stoi w miejscu a dzisiaj pokazało 71,3 kg JUPPPIII:-)
 
dzisiejszy wynik - 70,3 kg:-) ale się ucieszyłam:tak: do upragnionej 6 z przodu już niewiele zostało:-)

jak tam walczycie jeszcze?
 
patik gratulacje:-)
A ja też mam powody do radości. Zostało mi 2kg do zgubienia. Ostatnio jadłam dużo słodyczy, ale Emek powiedział że schudłam wiec weszłam na wagę a tam 56kg:-) dokładnie nie wiem ile ostatnio ważyłam, ale jak z jakiś miesiąc temu ważyłam się to jakoś koło 58,5 było. No więc brzuszki działają :-)
 
dzisiejsze ważenie 70,0 kg:happy2: już tak blisko hi hi a gdzie Wy się podziewacie?
spring, Scarletka, koncia ???? z Wami lepiej wytrwać w tej walce:tak: wracajcie:tak:
 
patik, ja mam @, więc waga stoi w miejscu, widzę po pierścionkach, że jestem spuchnięta, więc może po @ coś zleci, bo w lustrze wydaje mi się mniej :-p zaczynam się sobie powoli podobać, tylko przydałoby się jeszcze to ciałko ujędrnić.
 
reklama
U mnie nie wiem jak z tą wagą, bo akurat wyczerpały nam się baterie w wadze:angry: i od tygodnia na nią nie staję, ale po spodniach czuję duży luz:tak:
 
Do góry