reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ja lecę zawieść szwagierkę do laboratorium , biedna jest w 8miesiacu tak strasznie ma nogi i stopy spuchnięte ze może tylko klapki ubrać a zimno :-)
 
reklama
Uhuhu to aż tak spuchła ? Biedna biedna . ;) u mnie w nocyy nie sosc ze tak padal deszcz to moj cala noc chrapal juz go bilam z nerwow normalnie nigdy tak nie chrapal chyba ze na brzuchu lezal a on na boku i dalej chrapal juz go szczypalam tak mnie denerwowal az sie cala mokra z nerwow zrobilam i mnie owialo w nocy i teraz mnie krzyz boli kurde. Aale chociaz teraz pogoda piękna jest ;)
 
mam nadzieje ze to mnie trochę obudzi bo żadne przed kompem. .. a pracować trzeba :/
 

Załączniki

  • 1455529144835.jpg
    1455529144835.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 28
Cześć kobietki,
Ja właśnie jadę pociągiem,będę na miejscu o 12.00.Wstałam o 4 i nie mogłam już spać :/Moi rodzice mają pieska i Ona zawsze w nocy budzi,sapie,wchodzi na głowę he he.Musiałam się spakować rano,bo kupiłam mojemu na urodzinki ciuchy i teraz je targam w torbie :p
Nie zdążyłam wypić kawy,a tak mi się chce :/
Wczoraj w Walentynki uratowałam brata i szwagra z opresji.Ich żony nie dostały żadnego kwiatka,więc pojechałam do miasta i kupiłam bukiet róż :)
Dostali po nosie ode mnie,że im się nie chciało :p
Życiowa widzę drugą kreskę! Super :*
U Nas z seksem było bardzo kiepsko.Na początku ciąży nic czyli 7 tygodni,potem 2 tygodnie po poronieniu buu..
Ja mam Olka tak samo jak Ty,zawsze chciałabym a Mój 2-3 razy w tygodniu jak jest na miejscu.
 
Uu Mariolu chyba dobrze Ci ten wyjazd zrobil ;* u mnie z kolei moj by mogl nie wyciagac wcale tak mu sie chce caly czas ,a ja po tych antybiotykach mam non stop jakies problemy i troche mnie to boli na poczatku ale pozniej jakos leci i jest dobrze ;)
 
Szczerze mówiąc tydzień byłam i szybko zleciał ten czas :(
Nie mogłam jednak zostać dłużej,bo muszę wynik odebrać ze szpitala,podejść do Banku,w Piątek mam lekarza..
Nadziejka jak Ja byłam chora,albo brałam antybiotyk to miałam spadek libido i było mi wszystko jedno he he :p
 
Ja niby nie mam tylko no kurde szybko łapie jakies zakażenia po antybiotyku niestety. ;/ a to wynik histopatologiczny tak?
 
Oj to może jedz przy antybiotyku nabiał,jogurty itd? Powinnaś dostać od lekarza tabletki osłonowe.
Tak,wynik histopatologiczny..Mój lekarz powinien być w Środę,ale wziął zwolnienie i niestety muszę iść do babki.Jeszcze u Niej nie byłam także nie wiem jaka jest,jak leczy itd.
 
reklama
Do góry