reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Mamakulka jestes wegetarianko podziwiam ja bez miesa bym nie wytrzymala dlugo. A jak ile mialas lat to przeszlas na wegetarianizm a twoj maz tez ? Jak nie to musisz dwa obiady robic pewnie
 
Trzymam kciuki za pozytywne testy ☺ dziś na obiad mialam zupe warzywna z kluskami kladzionymi łyżką i do tego naleśniki "pizza"
 
Minka mi gdzies wlasnie6-7 miesiac wywaliło. Atak to wygladalam jakbym wiecej zjadla ☺☺☺☺ ale do koncaciazy to urosl podwojnie. Kilka dni przed porodem 120 cm
 
Nieprawda mi bardzo szybko zlecialo☺ chyba szybciej nizsie tego spodziewalam a urodzilam prawie dwa tyg po terminie
 
Kolezanka siedziw domu jak na szpilkach bo jest juz po terminie od srody chyba. Wcxoraj byla u gin i a rozwarcie na 2cm i jak jej nie zlapie do pon to w pon na wywolanie jedzie
 
Mój mąż też nie je mięsa. Ja miałam jakoś 18-19 lat.

U mnie już trochę widać ale to dlatego , że nie da się wciągnąć a dżinsów nie bardzo dopne bo to nie wygodne tak ciasno; ) wie chodzę w legginsach i przez to.sie ukazuje taka wyspa na dole :)
 
reklama
U mnie w I bardzo szybko bylo widac. Ciekawe jak bedzie teraz, chociaz od poczatku ms podbrzusze mi wywalilo. Wiadomo - ciazy jeszcze nie widac, ale mysle ze tym razem tez szybko brzuch urosnie. Wszystko od budowy naszej zalezy. W tej ciazy mam zamiar nie przytyc tyle co w ostatniej...

Minka, wreszcie. Mam nadzieje, ze jutro wstane i zobacze Twoje dwie kreski :-) juz sie doczekac nie moge. Jak jeszcze Zyciowa swoje w niedziele pokaze to to dopiero fantastyczny weekand bedzie :-)
 
Do góry