reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Jeśli jutro się potwierdzi u mnie to się zastanawiam jak to będzie z nami...
mój będzie doswiadczal ciąży po raz pierwszy :p
 
reklama
Violcia, Bardzo bym chciala Wamm wszystkim wywrozyc teraz, zaraz, zeby KAZDA w tym cyklu zaciazyla..
I Mince, bo widac tu jej brak na Forum. Czuje niepelnosc, ze nie ma naas tu wszyysyykich..

Gageta, jestes tu? Czytasz nas? Powwiedz jak z tym Twooim brakiem okresu i negatywna beta, bylas u lekarza?

Hee, a moj M jednak wczoraj sie opamietal, przyszedl "sprawdzic czy smierdze fajkami", i poooszlo i juz sie nie gniewaa! ;d
 
AniaH no to dobrze ze mu przeszło. .. razem z tobą i nadziejka będziemy się dodatkowo wspierać w kwestii smierdziuchow :p
 
reklama
Ahh tak to i ja rzucam non stop ;p ale kurde mam tak ze chce mi sie palic odpale i robi mi sie nie dobrze i gasze . Najgorzej to pozbyc sie tych mysli o paleniu.
 
Do góry