reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystkie mamusie

reklama
CZY KTOŚ ZECHCE NAS WSPOMÓC GŁOSIKAMI... KONKURS TRWA JESZCZE TYDZIEŃ I JAKBY KAŻDY CODZIENNIE ODDAŁ NA NASZĄ HISTORIĘ TRZY GŁOSY TO MIELIBYŚMY OGROMNĄ SZANSĘ NA WYGRANĄ :) NIE TRZEBA SIĘ NIGDZIE LOGOWAĆ TYLKO WPISAĆ TRZY RAZY HASŁO I TAK CODZIENNIE DO 23. LISTOPADA
BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDY GŁOS
BebiKlub, Bebiko - Galeria

W DRUGIM KONKURSIE ZAGŁOSUJE SIĘ TYLKO RAZ ALE NAJPIERW TRZEBA ZAŁOŻYĆ KONTO NA STRONIE ROSSMANNA CO TRWA CHWILKĘ
http://www.rossnet.pl/Konkursy/Galeria,1269,6115070,f53dc0d2-2d40-4e8e-8f4a-7d5a68217fd0
 
Hello mamusie:-):-)
happymum zaraz rozkręcimy watek:tak:

Melduje się mamuśka dwóch chłopców:-p Jak się macie?
 
Wierk moj zynek jest nieco mlodszy niz twoj Jamie, ma na imieDennis . Widze ze mieszkasz w anglii wiec zapraszam cie ma moj drugi watek “ polskie mamusie w anglii ” prosze napisz o sobie cos wiecej . Pracujesz?
 
happymum z początku po suwaczku myślałam ze Ty masz dwójkę,jednego się spodziewasz a drugi to Dennis i dopiero po chwili zajarzyłam,ze to nie ciąża tylko odliczasz dni do Denniska urodzin:-D

Ja jestem mama na pełny etat:tak: Chciałabym iść do pracy ale Jamie jest jeszcze zbyt mały,by oddać go do przedszkola,zresztą sama pewnie wiesz,jakie przedszkola są w UK drogie,wiec wole go wychowywać sama.Niemniej jednak kombinuje i planuje w miedzy czasie może jakiś kurs skończyć.
 
wierka-ja z jednej strony chciałabym wrócić do pracy ale nie mam możliwości:/ Dzieci mam prawie dwoje bo codziennie przez około 9 godz. zajmuje się siostrzeńcem mojego P.
 
happymum a Ty jesteś teraz na macierzyńskim,czy przestałaś pracować,by zająć sie Deniskiem?
Ja tutaj nigdy nie pracowałam,a tylko przez to ze nie mam tu nikogo do pomocy.Kiedy są half termy w szkole,to nie miałabym z kim dzieci zostawić.Niani tez chyba nie ma sensu zatrudniać,skoro musiałabym jej zapłacić to co zarobie:-)
Ech.. trzeba coś wymyślić i otworzyć własny biznes
 
reklama
tak ja jestem ma macieżyńskim do 16 grudnia ale potem nie wracam do pracy bo też nie mam z kim małego zostawić ale brak mi kontaktu z ludźmi
 
Do góry