reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

My też na pampersach. Na tych premium care. Nie narzekam.
Huggiesy koszmar. Wypływało nogą.
Mam małą paczkę rosmanowskich. Na razie użyłam jedną sztukę i dał radę.
 
reklama
Dziewczyny ja wczoraj dokonalam odkrycia... dostalalm od kogos chusteczki takie careffourowskie dla malej do pupci, otworzylam i jak dla mnie idealne! NIe za mokre, nie za suche, ladnie pachna, mieciutkie, rewelacja... ale nie bylabym soba gdybym sie nie zaczela martwic, ktoras pisala o tych parabenach ciekawa jestem czy one sa dobre dla malej..
 
Kupiłam dzisiaj rossmanowskie pieluchy, 2 szt. - pierwszą przesrał bokiem, nie zdążył nawet do niej porządnie nasikać.
 
Dziewczyny ja wczoraj dokonalam odkrycia... dostalalm od kogos chusteczki takie careffourowskie dla malej do pupci, otworzylam i jak dla mnie idealne! NIe za mokre, nie za suche, ladnie pachna, mieciutkie, rewelacja... ale nie bylabym soba gdybym sie nie zaczela martwic, ktoras pisala o tych parabenach ciekawa jestem czy one sa dobre dla malej..

Skład chusteczek możesz zawsze sprawdzić na opakowaniu. Parbeny to środki konserwujące np. methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben.

Kupiłam dzisiaj rossmanowskie pieluchy, 2 szt. - pierwszą przesrał bokiem, nie zdążył nawet do niej porządnie nasikać.

Może za dużą miał pieluszkę? Jak są za luźne przy nóżkach to przelatują bokiem.
 
Może za dużą miał pieluszkę? Jak są za luźne przy nóżkach to przelatują bokiem.

Nie akurat taką dużą kupę zrobił :-) Ale coś źle założyłam wtedy, druga już była ok, alei tak kupię paczkę całą bo tak po 2 szt kiepsko stwierdzić.
 
Ostatnia edycja:
ja w końcu zdecydowałam się na to krzesełko z funkcja leżaczka CHICCO POLLY MAGIC w kolorze happy orange :) jest super :) przyszło 2 godzinki temu.. mały teraz leży sobie w nim i ogląda zabawki. Wykonanie bardzo mi sie podoba, materiały tez :) na razie nie widze wad ;p zobaczymy z czasem pewnie się to zmieni :)
Teraz mały bedzie mógł siedziec juz z nami przy stole i obserwować nas.. podobno to jest dobre dla rozwoju maluszka :)
 
A'propos leżaczków - wkładacie już w nie dzieci? Mój leżaczek jeszcze leży w kartonie, bo uznałam, że jeszcze na niego za wcześnie.
 
reklama
Do góry