reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

reklama
no a mnie niestety to spotkał :-( coś okropnego człowiek później jak kaleka:-(leży i ruszyć się nie może kilka godzin a nawet dni:-(
 
:szok::szok::szok:
o kurcze az sie nie dobrze robi
a co bedzie z nastepna ciaza?
zazwyczaj jak za pierwszym razem bylo cc to najczesciej drugie dziecko tez przychodzi ta sama matoda na swiat
ja pierdziele!!!!!!!!
 
Majkam spokojnie, ja tak sobie mysle ze jak przezylam jedna cesarke to i druga przezyje. Dadza mi ogolne tak jak tym razem i niech robia co do nich nalezy. Ja po przebudzeniu jestem poskladana wiec ... Czego sie nie robi dla maluszkow:-)!
 
następną cesarkę robią tylko wtedy gdy jest następna ciąża w ciągu 2 lat a tak jak więcej to najpierw każą samej rodzić, nochyba że nie ma ułożenia albo jest wielkie dziecko to wtedy tną :)
 
No nie zawsze tak jest Kasirko moja kumpela byla cieta za drugim razem tez mimo ze minelo 3 lata ,wiec niby mozna ale lekarze sie boja i z reguly tna ;(
 
być może........moja znajoma po 5 latach rodziła sama , no i urodziła naturalnie mimo tego że pierwszą miała cc
 
reklama
Do góry