reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

reklama
A czy to nie może być ze jest mega wczesna ciąża? Np jakiś 2 tydzień i dlatego to tak słabo wzrasta

Nie, właśnie na początku przyrost jest ogromny.
Może mój to już była przesada (2700% - nie, nie dałam za dużo zer) ale tak 300-500% jest poważane.

Przyrost musi być min. 66% (Twój ledwo 38%) - powtórz po 48h, najlepiej z progesteronem. Ponieważ beta źle rośnie, to może jeszcze spaść i będzie to tzw. ciąża biochemiczna, ale jak dalej będzie rosła tak marnie to może być ciąża pozamaciczna
 
Dziewczyny a kiedy najlepiej iść do lekarza aby on już coś widział?. Miesiączkę miałam 29.05. Kończy mi się macierzyński a kadry chcą informacje co dalej.
 
Betę ostatnią robiłam w sobotę o 7 rano. Wynik to: 342. Myślałam aby do lekarza iść w piątek, więc wydaje mi się, że wtedy już powinno być 1000
Możesz spróbować iść teraz w piątek może lekarz coś zobaczy, jeśli nie to najwyżej powie Ci żebyś przyszła np jeszcze za tydzień. Ale na serduszko raczej będziesz musiała jeszcze chwilkę zaczekać, ok 2 tyg.
 
Robilaś kolejną betę?
Robiłam i patrzcie wiem ze już chyba mała nadzieja ale lekarz kazał znów ostatni raz powtórzyć bete i sprawdzić w jakim kierunku idzie także jutro idę znów ale zobaczcie ten progesteron ja nie wiem co się dzieje beta trochę spadła ale ten progesteron, jeszcze poczekam na wynik jutro ale już na prawdę mam dość raczej to pewnie wróży zle ale sama nie wiem
 

Załączniki

  • 0AB379DC-92FC-4CE0-A3A6-AF68D6420D43.jpeg
    0AB379DC-92FC-4CE0-A3A6-AF68D6420D43.jpeg
    89,6 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Robiłam i patrzcie wiem ze już chyba mała nadzieja ale lekarz kazał znów ostatni raz powtórzyć bete i sprawdzić w jakim kierunku idzie także jutro idę znów ale zobaczcie ten progesteron ja nie wiem co się dzieje beta trochę spadła ale ten progesteron, jeszcze poczekam na wynik jutro ale już na prawdę mam dość raczej to pewnie wróży zle ale sama nie wiem

No proesteron też bardzo niski (norma w ciąży jest powyżej 10, ale najlepiej żeby był taki min. 25ng). Beta spada, prgesteron pewnie też (nie robiłaś wcześniej więc pewności brak) - w mojej ocenie ciąża biochemiczna
 
Do góry