reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia-interpretacja

Domqa10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2021
Postów
54
Dziewczyny powiedzcie bardzo jest źle, androlog za 2 tygodnie
 

Załączniki

  • IMG-20210818-WA0001.jpg
    IMG-20210818-WA0001.jpg
    127,8 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG-20210818-WA0002.jpg
    IMG-20210818-WA0002.jpg
    68,8 KB · Wyświetleń: 144
  • IMG-20210818-WA0003.jpg
    IMG-20210818-WA0003.jpg
    62 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Świetna ilość, świetna morfologia.
Podwyższona lepkość, mąż powinien więcej pić.
Niestety ruchliwość kuleje. Tylko około 6% szybkich.. powinno być min 32.
Ma ogromną ilość i super morfologię, więc te 6% ruchliwych to też jakaś tam spora ilość.

Zależy również ile się staracie i czy z tobą wszytko w porządku.

Ja bym poszła do androloga i zrobiła USG jąder żeby wykluczyć żylaki lub inne choroby. 1 mln komórek okrągłych tez jest na granicy. Może niech zrobi posiew żeby wykluczyć bakterie?

Spróbowałabym też powtórzyć badanie po krótszej abstynencji, max 5 dni.

Regularny seks poprawia jakość plemników. Warto byłoby co 2-4dni uprawiac seks.

Do tego wiadomo, zdrowy styl życia. Sport. Luźne gatki i nieprzegrzewanie jąder. Może jakieś suple? Zapytaj androloga.
 
Świetna ilość, świetna morfologia.
Podwyższona lepkość, mąż powinien więcej pić.
Niestety ruchliwość kuleje. Tylko około 6% szybkich.. powinno być min 32.
Ma ogromną ilość i super morfologię, więc te 6% ruchliwych to też jakaś tam spora ilość.

Zależy również ile się staracie i czy z tobą wszytko w porządku.

Ja bym poszła do androloga i zrobiła USG jąder żeby wykluczyć żylaki lub inne choroby. 1 mln komórek okrągłych tez jest na granicy. Może niech zrobi posiew żeby wykluczyć bakterie?

Spróbowałabym też powtórzyć badanie po krótszej abstynencji, max 5 dni.

Regularny seks poprawia jakość plemników. Warto byłoby co 2-4dni uprawiac seks.

Do tego wiadomo, zdrowy styl życia. Sport. Luźne gatki i nieprzegrzewanie jąder. Może jakieś suple? Zapytaj androloga.
U mnie po stymulacji wszystko jest juz okej, tak wizyta u lekarza już umówiona poprostu ciekawość nie dawała mi spokoju dziękuję 🙂
 
Do góry