reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, akcesoria dla niemowląt - sklepy w Bielsku

Witam:biggrin2:,
Jako mama 18miesięcznego Brzdąca też się z chęcią wypowiem w temacie, więc oto mój ranking:
- http://www.maan.bielsko.pl/kontakt.html
- Auchan
- http://www.agdperfect.pl/shop/informacje.php?id=4
- ubranka używane Imex sp. z o.o., ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała (między Agencją Rozwoju Regionalnego a Bielskim Centrum Przedsiębiorczości) - bardzo duży wybór zarówno ubranek wycenionych, jak i na wagę, wszystko czyściutkie, wiszące na wieszakach, więc nie trzeba przegrzebywać sterty ubrań, aby coś znaleźć ciekawego; sama tam ubieram Małego.
Co do sklepu w Wapienicy - oni zamawiają produkty w Maan, więc dodatkowo doliczają swoją marżę.
Wg mnie w Blanca Baby ceny mają wyższe niż w wymienionych wcześniej hurtowniach.
 
reklama
Ivette można zamówić przez internet, ale i można osobiście pojechać i kupić na miejscu - ceny te same, co na Allegro:tak:. W moim rankingu są na 3 miejscu.
 
ja na razie kompletuję wyprawkę w Dudusiu, przy każdych zakupach dostajemy rabat:-)
ciągle nie mogę się wybrać do Blanki - a mają tam wózki z Mutsy??? Może jutro się wybiorę obym tylko nie znalazła taniej rzeczy które już kupiłam :-D bo będę :wściekła/y:.....
 
Może nie zupełnie w temacie ale jeżeli ktoś byłby chętny to mam do sprzedania mnóstwo ubranek po moich córkach w rozmiarze od 0 do 1 roku wszystko jest w bardzo dobrym stanie uprane i uprasowane większości są to ubranka znanych marek next , H&M,Wójcik,Coccodrillo itd
w tym kombinezon Wójcik rozmiar 68
2 komplety do chrztu (z wszystkim kurtka, płaszczyk,ocieplane spodenki czapeczka jeden zestaw jest firmy Mini Niebo-małe dzieło sztuki) zestawy są zimowe
mam też trochę zabawek , matę edukacyjną Tiny Love, karuzelkę FP, monitor oddechu
znajdą się też jakieś ubrania ciążowe -raczej na szczupłą osobę
nie wysyłam zdjęć chętnych zapraszam do osobistego pooglądania i poprzebierania mieszkam w Lipniku przy ul.Polnej bardziej szczegółowe informacje na priva
na prawdę polecam bo ubranka nie są zniszczone niektóre założone dosłownie raz(mam nadzieje że mój mąż tego nie przeczyta) -mam małą obsesję na punkcie dziecięcych ubranek ;) - długo nie mogłam się z nimi rozstać ale już nie mieszczą mi się w domu liczyłam że dam je siostrze ale jakoś nie pali się do roboty pozdrawiam

przypomniało mi się że mam jeszcze laktator Medeli elektryczny i ręczny i sterylizator do mikrofalówki Aventu
 
Ostatnia edycja:
Juz w połowie czerwca otwarcie
odzież używana, zabawki, akcesoria dla dzieci

nie masz wiele pieniędzy a chcesz aby twoje dziecko było zawsze ładnie i modnie ubrane? Zapraszamy do naszego sklepu w którym oferujemy:
Eksluzywną dziecięcą odzież używanąw rozmiarach 56 –140
używane zabawki oraz
akcesoria dla dzieci i niemowląt

tylko u nas światowe trendy mody dziecięcej firm:
Gap, next, early days, mother care, nike
i wiele innych

w naszym sklepie kupisz także używane zabawki i akcesoria dla twojego dziecka firm fisher price, vtech, playskool itp.

Sklep przy ul.sobieskiego 2 naprzeciwko sadu
 
Witam wszystkie mamy a ja całą wyprawkę kupiłam w internecie, w sumie tylko wózek kupiliśmy w sklepie gdzie słono przepłaciliśmy. Jest masa sprzedawców gdzie można tanio kupić np akcesoria wszystkie i to bardzo tanio. Z ciuszkami jest ciężki wybór bo jest tego tyle.............. ale mam sprawdzonego sprzedawcę gdzie do dziś ubieram małego człowieka, może komuś przydadzą się gatunkowe angielskie ubranka to polecam THIS WAY - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Hejo
Jeśli chodzi o wyprawkę lekowo-higieniczną to zrobiłam ją w aptece internetowej Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl. maja tam specjalny program " Mama i maleństwo" i jest taniej a odbiór jest w BB (maja chyba 3 apteki )Wiec juz wszystko mam:) jeśli ktoś chce moge posłać liste co ja kupiłam.
Co do innych rzeczy:
-wózek- zakupiony przez internet-ale wcześniej zobaczyłam go w sklepie
-łóżeczko j.w.
-ubranka...hurtownia Blanca w BB ale musze przyznać że drogo tam mieli;/ wiec udałam sie po ciuchach używanych:0 )bardzo fajny jest sklep w Jasienicy Szafa sie nazywa nie ma duzo tam ubranek ale za to super jakość:)
Mi zostało jeszcze 6 tygodni;)
 
reklama
to ja dodam swoje "3" grosze :)

akurat wyprawkę robiłam pół roku temu i trochę się nachodziłam tu i tam :) (a raczej najeżdziłam)
MAAN - hurtownia nie istnieje już na ul. Komorowickiej od czerwca tego roku
Blanca - TRAGEDIA mega drożyzna w porównaniu z innymi sklepami!!!! nie polecam :))
Duduś - tutaj można by opisywać w parę godzin ale w skrócie tak: obsługa fatalna - widać że sprzedawcy mają prowizję i wciskają klientowi najdroższy produkt - byłam zainteresowana kupnem wózka 3 w 1 oraz krzesełka do karmienia - za każdym razem co innego mi wciskaskano a ostatnio usłyszałam, że fotelik do samochodu za mniej niz 800 zł to "Chłam" cytat dosłowny :)))) w końcu kupiłam ten sam wózek od producenta z czestochowy za 600 zł TANIEJ!!!!!!

Gluck - teraz jest otwarty na komorowickiej - pani z obsługi bardzo niekompetentne - wciskały mi kit ze nie ma czegoś takiego jak pościel dla niemowlaka rozm. 120x90 :)))))) kupione wreszcie na necie :)

Jeżeli chodzi o ubranka to przypadkowo trafiłam kiedyś na sklepik w Pisarzowicach kolo Delikatesów Centrum - mają fajny wybór i co dla mnie BARDZO WAŻNE - od polskich producentów - nie chce kupowac chińszczyzny tym bardziej, że dziecko jest alergikiem :)

Ceny bardzooooooo fajne moze dlatego, że nie jest to sklep w centrum handlowych -gdzie czynsze wynosza kilkanaście tysięcy złotych

dwa tyg temu pojechałam tam ponownie i nakupowałam ubranka na zime :) wg mnie warto czasami podjechac kawałek i kupić ubrania polskie i z dobrej gatunkowo bawełny

W bielsku brakuje mi takich sklepów dla maluchów - bo w kioskach na osiedlach mają tureckie rzeczy - pozostają centra handlowe ale tam znowu ceny kilkakrotnie wyższe :/
 
Do góry