reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

Ja biorę 2 komplety na zmianę i jeden na wyjście. Wybiorę z tych rzeczy co mam najmniejsze po prostu, najwyżej będą za małe i mąż kupi na miejscu większe. Myślę, że nie będzie problemu ;)
Myfa to zależy jak duże dziecię urodzisz :) a nawet jak będą ciuszki troszkę za duże to przecież nic się nie stanie...
pozdrawiam
 
reklama
A my nabyliśmy dla Zuzanki łóżeczko z całym wyposażeniem (materacyk , 2 komplety pościeli , dwa prześcieradełka, kołderka, jasieczek, stelaż do baldachimu , baldachim , osłonki na boczki łóżeczka, ceratki pod prześcieradełko) używane ,ale w naprawdę bardzo dobrym stanie za 280 zł. Bardzo się cieszę z tego zakupu. I do tego dostaliśmy jeszcze w ramach gratisu klika ubarnek dla malutkiej i śliczne grające serduszko -przytulankę.

764805614dk.jpg
 
Padiq wszystko sliczne,tylko mala uwaga podobno dzidzia nie powinna miec poduszki,tylko spac na plasko.
My lozeczko juz kupilismy,troszke wieksze ale tez z szufladka pod spodem a do tego bedziemy mieli taki dodatkowy koszyk dla malenstwa zeby na dole tez mialo swoje mmiejsce do spania

Pozdrawiam.Pa
 
Anusia, super, jest w czym wybierać.
U mnie podobnie, ubranka to mam chyba tak dla rocznego dzieckA.
Moja mama mówi dokładnie to samo, ale jak tu się oprzeć.
Ile zmian ubranek bierzecie dziewczynki do szpitala?
 
reklama
Do góry