reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

bedzie dobrze. tylko dobrze wiedziec jak przylapiesz dziecie na przygryzaniu szczebelkow ;)
jak my bylysmy male to wszystko bylo wolno i jeszcze hehehehe jestesmy. no i mam nadzieje, ze jeszcze dlugo ;D
 
reklama
Hihi właśnie! Jakby co wymarzę szczebelki czekoladą i sie przyłączę do wylizywania ;D Dzisiaj kupiłam pycha w Biedronce- dobre i za 0,99 :)
 
Aga masz racje jak my dorasalismy to inaczej jakos to wszystko wygladalo, ale coz czasy sie zmieniaja a czlowiek sie do tych czasow dostosowuje :laugh:
 
Mnie sie juz ubranka nie mieszcza w szafce ;D upatrzylam sobie lozeczka ale mam mnie strofuje zebym jeszce nie kupowala a ono jest tylko jedne w sklepie i nie wiem co robic moze dam zadatek :p
 
Przeciez w czyms dzidzia musi spac po urodzeniu,my juz zamowilismy,ale jeszcze nie wiemy kiedy dowioza.A te zabobony to juz mnie do szalu doprowadzaja.
 
reklama
Lwica masz racje ze te zabobony sa do bani, ale ja mieszkam z mama ktora mi glowe suszy a i tak jej powiedzialam ze zrobie jak bede chciala.Buziaki
 
Do góry