reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla małego LWA :)

laski a macie przewijaki? bo tak się zastanawiam czy jest sens w ogóle kupować, bo to na jakieś 3 miesiące pewnie tylko posłuży :) czy przewijać po prostu na łóżku i po kłopocie :-p
 
reklama
Iza - ja nie chciałam przewijaka ale mój mąż się uparł i kupiliśmy ;-) ja chciałam tylko taka zdejmowaną nakładkę na łóżeczko ;-) na samym łózku nie mogłabym jednak przewijać ze względu na mojego wścibskiego psa, który niuchałby wszystko i porywał pieluchy itd :-D
 
Izka ja zamierzam kupic przewijak bo dostalam szafeczke na kolkach z polka na kosmetyki od siostry do ktorej brakuje tylko przewijaka na gore ;-)
 
Ja miałam fajny przewijak wpinany na łóżeczko, korzystałam z niego ile się tylko dało , do jakiegoś 4 miesiąca chyba
 
Ja miałam coś w ten deseń przewijak usztywniany 80x50 BERBER 12 wzorów HIT (3268028319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i służył nam długo - jakoś chyba nawet do roczku. Leżał na pralce w łazience, bo woleliśmy myć dupsko, niż przecierać chusteczkami. Przewijanie na łóżku byłoby niewygodne, bo za daleko do umywalki.
Poza tym parę razy nam się zdarzyło, że rozebrana Córencja strzeliła na przewijaku taaaką kupę, że z kafli trzeba było zmywać ;-)
 
Ja też mam zamiar kupić taki jak Cwietka pokazała i położyć go na łóżeczko, a w miarę potrzeb na kosz/siedzisko w łazience. Podobnie jak Fibi, trochę ze względu na moje futra, które koniecznie chcą "pomagać". Chociaż ja mam koty i obawiam się, że nawet jak położę przewijak na najwyższej szafie, to mnie nie uchroni przed pomocą.

W ogóle w weekend byli moi rodzice i mama mi zwariowała. Został mi już chyba tylko kosz mojżesza, materac na łóżeczko i przewijak. No może jeszcze jakieś drobiazgi. A do tej pory miałam parę ciuszków... Pożyczyć komuś mamę? Ona chyba jeszcze się nie zaspokoiła;-)
 
reklama
Dziewczynki my mamy już sporo :-):tak:
Łóżeczko..kupione w sobotę (chwilowo w salonie)
DSC_0224a.jpgDSC_0225a.jpg
przewijak
DSC_0184.jpg
Wanienka
DSC_0160.jpg
DSC_0181.jpgDSC_0163.jpgDSC_0164.jpgDSC_0165.jpgDSC_0166.jpgDSC_0169.jpg
Komoda
 

Załączniki

  • DSC_0224a.jpg
    DSC_0224a.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 185
  • DSC_0225a.jpg
    DSC_0225a.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 173
  • DSC_0184.jpg
    DSC_0184.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 178
  • DSC_0160.jpg
    DSC_0160.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 167
  • DSC_0181.jpg
    DSC_0181.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 172
  • DSC_0163.jpg
    DSC_0163.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 194
  • DSC_0164.jpg
    DSC_0164.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 174
  • DSC_0165.jpg
    DSC_0165.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 173
  • DSC_0166.jpg
    DSC_0166.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 172
  • DSC_0169.jpg
    DSC_0169.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 164
Do góry