reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA dla malucha (i mamy do szpitala)

Jejku torby juz na marzec :) ja wczoraj zaczelam pranie i maz sie pukal w czolo ze oszalalam ze juz piore i ze tyyyyyyle tego! Bo mam 3 kartony ciuchow od kolezanek!
 
reklama
Maria - jak mój się pukał w czoło jak się szykowałam przy Tymku, to mu powiedziałam że ok, mogę nic nie robić, ale jak nie bedę miała siły prać i prasować wszystkiego to on sam to zrobi. Jakoś więcej tematu nie poruszał :-D a teraz sam mi mówił że mam torbę przygotować i potem mu powiedzieć co gdzie w niej jest:-D
 
Maria podobno tym co nie wierzą też się przytrafiają :-D

Ja też myślę że urodzę w terminie ale część rzeczy mam przygotowane . I spokojniejsza jestem dzięki temu ... :tak:
Na poprzednim forum na którym pisałam w ciąży z Boryskiem , była koleżanka która prawie do końca czekała z wszystkim. Zdążyła jednie poprać i poprasować - zakupy musiał zrobić już mąż bo w tym dniu w którym się wybierali do hurtowni odeszły jej wody i wylądowała na porodówce . ;-)
 
A nawet jak nie sam porod to na rutynowej wizycie mozemy sie dowiedziec, ze szyjka skrocona i lezec trzeba, takze niech torba sobie czeka w koncie
 
tak jest. torby w kat. niech czekają... My musimy czekać to i one poczekają... im więcej czekających tym raźniej :D
 
woda, woda...ja już nawet to mam spakowane! ;o
hahaha... przekąskę tatuś spakuje, albo ktos doniesie raz, dwa:p
 
reklama
Do góry