reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

monic - świetny organizer. Też muszę pomyśleć o tym... Fajny jest, można łatwo go przenosić np. z łazienki do pokoju dziecka. Łatwo też zabrać go na wyjazd wakacyjny, czy wizytę do rodziców.
 
reklama
monic_; baaardzo ladny organizer :-) ja teraz tez poluje na takie gadzeciki dla maluszka :-) Za wczesnie pokupowalam wyprawke i teraz szukam na jakie ladne rzeczy zmoge jeszcze powydawac pieniazki znalazlam np. pudelko na mokre chusteczki zeby nie wysychaly ;-):
utf8bchvkzcwca2ekolory1.jpg
 

Załączniki

  • utf8bchvkzcwca2ekolory1.jpg
    utf8bchvkzcwca2ekolory1.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 256
Faceci chyba nie rozumieją że my nie tylko lubimy mieć coś nowego, ale lubimy też samą czynność kupowania... ;-) Mój M właśnie do mnie dzwoni z pytaniem jaki kolor kocyka chcę, bo właśnie jest w sklepie, a ja tu napalona od rana na weekendowe wspólne zakupy... ;-)
Wiem wiem, marudzę zamiast się cieszyć że mąż tak chętnie wydaje kasę :-D

Co do organizera, to przy Ninie nie myślałam o czymś takim, bo miałam organizer wiszący na łóżeczku, ale skoro teraz mamy kołyskę która będzie stać w salonie i będzie jedynym miejscem spania młodego na początku, to trzeba było pomyśleć nad czymś takim, co będzie też dobrze wygladać pozostawione nawet na widoku. No i tak jak piszecie - przyda się zarówno w domu, jak i na wyjazdach, więc powinny to być dobrze wydane pieniądze :-)
 
Monic- naprawdę dobry zakup. Jak synek wyrośnie z pieluch to zawsze można go do innych szpargałów wykorzystać. Tego w domu zawsze pełno. Ja mam właśnie wiszący, ale to ze względu na brak miejsca żeby postawić cokolwiek.
 
Ja sobie zamówię tego Lionhearta, a do tego ich pojemnik na chusteczki. Na stronie producenta pisze, że pasuje do tego 'koszyka' na pieluszki.

Prince Lionheart nawilżacz podgrzewacz chusteczek (3118574727) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja dopiero teraz widzę jak Antkowi przeszkadza taka zimna chusteczka. U nas stoją na grzejniku. W innym wypadku jest ryk, bo za zimne. Przy pierwszym nawet o tym nie pomyślałam, że dziecku może byc nieprzyjemnie.
 
ja tak jak pscolka chyba w rekach bede grzala bo patent ogolnie super ale nie mam jak poprowadzic kabelka pod lozeczko i tak sie zastanawiam czy te wklady=chusteczki? Bo jesli tak to nie wiem czy nie lepsze takie z firm specjalizujacych sie w kosmetykach dla maluszkow...
 
reklama
teva - piękne obrazki! I jak by mi pasowały do pokoju dzieciaków... Jak nic będę musiała wrócić do tematu w wakacje, na kiedy mam zaplanowany remont (narazie za żadne skarby nie oddam kanapy z małego pokoju - zawsze jest jakaś droga ucieczki i możliwość przespania się w ciszy i spokoju, ale jak Adrian wyrośnie z kołyski to kanapę trzeba będzie zamienić na łóżeczko, a przy okazji przemalować ściany, dorobić półeczki, pomyśleć nad wystrojem... a te obrazki tak idealnie wpasowałyby mi się w całość... :-))
Tylko chyba się nie przyznam mojemu M że wiem o nich z forum, bo mi neta odetnie za te ciągłe wynajdywanie różnych duperelków które "koniecznie" musimy mieć... :-D:-D:-D
 
Do góry