reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

Witam wszystkie mamusie i dzieciaczki!
Dawidowa - chyba opisalas wozek moich marzen. jestem zdecydowana na Marite, choc do tej pory podobala mi sie wersja w strokrotki. Niedawno jednak zauwazylam ja w wersji spacerowej w super kolorze (chyba takim jak Twoj!): niebieski plus bezowo niebieska kratka.Widzialam w sklepie próbki kolorów, ale mam jedna watpliwosc.Czy mozesz mi opisac jak wyglada twoja gondola? czy jest w krateczke czy cala niebieska?czy z krateczki sa tylko wykonczenia? bede bardzo wdziaczna za odpowiedz.
 
reklama
Witam wszystkich :) !
Interesuje mnie wózek Tako CITY VOYAGER , czy ktos może powiedzić coś o nim?
zauważyłem,ża Karinka ma właśnie taki :)
Czy jest dobry? wiem ,że jest bardoz cięzki ...
 
Melduję, ze Deltim Focus jest świetny, wspaniale nam się sprawdza, no i to chyba jedyny ładny polski wózek, jaki widzialam. Cieszę się, ze sie nie skusiłam na Mutsy czy inny drogi zagramaniczny, bo to bylby wydatek bez sensu.

 
Cześć dziewiewczyny. mam ptanie, czy któraś z was wie ile kosztue wózek Kajtex Sprint.Dajcie znaćjak wiecie.Pozdrawiam.
 
Ja też jestem zainteresowana Tako Voyager City. Jego waga mnie nie przeraża bo mieszkam we własnym domku więc nie będę go musiała taszczyć po schodach. Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was go ma (lub miała) i jakie ewentualnie widzi w nim wady.
 
Ja mam Graco Quatro tour i nie polecam chociaż fajnie wygląda i ma sporo bajerów ale koła są do dupy,nie ma amortyzatorów i strasznie trzęsie,na szczęście moje dziecko to lubi i od razu zasypia ale główka mu się telepie na obie strony jak jedziemy po nierównych chodnikach.

 
Ja mam Deltima Focusa i jestem bardzo zadowolona, jest leciutki i super sie prowadzi i dodatkowo fotelik zakladany na stelaz wozka super sie sprawdza. Polecam :)

 
Do wszystkich zainteresowanych wózkiem TAKO CITY VOYAGER - otóż użytkuję ten wózio dość intensywnie od 1,5 miesiąca i jak narazie wszystko jest ok. Prowadzi się miękko,jest stabilny,porządnie wykonany,mam tapicerke exlusive więc łatwo się ją czyści a woda prawie nie wsiąka w nią.Folia p/deszczowa jest w sam raz,bardzo łatwo sie ja zakłada.Duży pojemny kosz juz nieraz sie przydał na zakupach ;)Ogólnie nie mam zastrzeżeń i polecam ;D ;D ;D
 
reklama
Eg16 - wózek z całym osprzętem zamawiałam w Allegro(zresztą prawie wszystko dla maluszka tam kupowałam),i miałam 100 razy większy wybór niz w sklepach i na dodatek o ponad 200 zł taniej :D :D :D Praktycznie sama go skompletowałam,wybrałam kolor,tapicerke,a nawet koła i alufelgi go niego 8)
 
Do góry