reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

reklama
Witam Wszystkie (ich)!

Jestem właśnie na etapie rozglądania się za wózkiem... Dość konkretnie myślę nad trzema modelami:
Adbor Ring Max
Tako Natalia lub Voyager
chętnie przeczytam Wasze opinie na temat tych wózków, przeglądnęłam poprzednie i jakoś firma Adbor wogóle się tam nie przewija. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami i macie jakieś cenne uwagi... ;D może się nimi podzielicie

Fuczak
 
tako_wiktoria.jpg

to mój wózeczek,wczoraj kupiony wiec jeszcze niewiem jak sie bedzie sprawdzał.
moze teraz sie uda!!!!!!!!!!!!
 
Karinko napisz proszę kiedyś jak się sprawdza ,bo ja sobie upatrzyłam taki sam,
jeszcze mam trochę czasu ale bardzo mi się podoba właśnie Tako ;)
 
Ja też wybrałam mutsy, leży i czeka na dzidziusia, nie wiem czy się sprawdzi ale strasznie nam się spodobał, zwłaszcza fotelik play. My kupiliśmy używany ale na prawdę w świetnym stanie, na tapicerce żadnych śladów użytkowania, tylko rama i kółka trochę porysowane, ale to wszystko i tak by się zużyło. Mimo tego, że wózek jest ciężki i duży naprawdędobrze się składa i mieści się w moim małym bagarzniku (Clio I ), a na tym mi bardzo zależało.

Za miesiąc będą mogła napisać o nim coś więcej.
 
Danusiu i Małgosiu_76 - wózek mutsy jeździ już 2 lata u mojej koleżanki i jest z niego bardzo zadowolona, a jest osobą bardzo wymagającą.

Z mojej wczorajszej wyprawy do sklepu przyniosłam kilka wieści wózkowych. Pewnie trzeba wziąć filtr bo doradzał sprzedawca, niemniej jednak coś poopowiadał.
Odradził mi bebe confort ze względu na cenę i uświadomił mi, że w tej firmie każdą rzecz trzeba dokupić oddzielnie co dało kwotę 3400 przy tańszym stelażu, a 4100 przy najnowszym High Treku.
Polecał Quinny Speedy Sx - trójkołowiec - w pierwszym kontakcie ja jako laik totalny odczułam lekkość i komfort obsługi ale pójdziemy tam z TŻ, by ocenił to okiem technicznym.
Stwierdził, że Graco i Chicco to szajs.
Tyle wieści, może komuś coś rozjaśniłama jesli zagmatwałam to wybaczenia proszę

życzę sukcesów wózkowych
 
reklama
Jesli chodzi o TAKO to bardzo lekko sie prowadzi,jest miekki choc bardzo ciezki (na szczescie niemusze go dzwigac po schodach ) Jak to niektórzy twierdza mercedes wsród wózków TAKO.
Niemoge za duzo narazie napisac bo mało jezdzilismy!!!!!
 
Do góry