reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

reklama
My turystyczne kupimy jako dodatkowe, jak zaczniemy wyjezdżać z małą i kiedy zacznie potrzebować kojca. Jako łózko "na co dzień" lepsze jest zwykłe drewniane, bo w turystycznym jest za miękki materac, i trreba dokupic twardszy (to znaczy zamówić, bo standardowe nie pasują)
 
Kurcze ale zazdroszcez dziewczynom, ktore kupily juz wozeczki dla swoich pociech, nie wiedzialam, ze bede miala taki problem z wyborem :( Mialam juz wybrany i myslalam, ze teraz to tylko kwestia obejrzenia i zapakowania do bagaznika ;) a tu klapa, to jednak nie to.
Mamy kolejne trzy typy i mam nadzieje, ze tym razem uda sie :)

Czy wszystkie juz macie wozki, czy moze jest jeszcze jakas niezdecydowana przyszla mamusia? :laugh: Moze nie jestem sama w tym niezdecydowaniu ;)
 
Agatka - jutro jedziemy. Ale najpierw do tego sklepu w Al. Solidarności, jak nie będzie dużo drożej to tam kupimy, bo mamy bardziej po drodze. Pozdrawiam. Kamila
 
Cześć Agatko,
zdecydowaliśmy się ostatecznie na deltima focusa - granatowy z niebieskimi akcentami. Rzeczywiście w Al. Solidarności troche droższy, ale nie chciało nam sie specjalnie jeździć na Pragę. Rabaciku co prawda nie było, ale nasza córcia dostała na koniec maskotkę-pieska i była bardzo zadowolona. Pozdrowienia.
 
No to fajnie, mam nadzieję, ze nam się te Fokusiki sprawdzą w praktyce (po mieszkaniu fajnie jeździ :D :D :D )
 
Cześć Dziewczyny!!!
Mam już wszystko przygotowane dla mojego Maluszka ale nie kupiłam jeszcze materaca do łóżeczka,jaki mi polecacie?
Pewnie Wy już zrobiłyście ten zakup i możecie mi coś doradzić
Pozdrowionka


 
reklama
Hej,

Ja kupiłam gryczano-kokosowy. Podobno nie wywołuje alergii i jest odpowiednio twardy. Na pewno nie są polecane materace piankowe - są za miekkie.

Pozdrawiam
Merka
 
Do góry