reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

A ja zrobiłam poranny desant i też kupiłam słodkie skarpetunie, czapeczki, kaftaniki, trochę rzeczy kosmetycznych, minipampersiki, ach jak to miło tak sobie zaszaleć :)
 
reklama
Ja znowu wczoraj dostalam od kolezanki dwie pary skarpetusiek i slodkie spodenki z misia-biale w rybki. A na reszte zakupow to przyjdzie mi troche poczekac az sie kaska zbierze.
 
Hej...mnie się podoba wózek Kajtex SPRINT...i chyba się na niego zdecyduje...ma dużo możliwości...jest trójfunkcyjny....i co ważne nie drogi...
Postaram się wkleić zdjęcie ...ale robię to pierwszy raz i nie wiem czy wyjdzie... :laugh:
sprint32ro.jpg
 
Hej Dziewczęta
Ja wprawdzie mam już wózek ( a nawet 2: głeboki i spacerówkę ), natomiast gdybym teraz kupowała to zdecydowałabym się na wózek jedroch - zwłaszcza te z nowej kolekcji wiosennej są prześliczne i podobno nie bardzo drogie ( koleżanka mi mówiła ponieważ go zakupiła, jest tez rozmiarowo po złożeniu ok )
Pooglądajcie sobie www.jedroch.com.pl
Pozdrowionka



 
Nam wczoraj sprzedawca bardzo zachwalał Roya Implastu, wózek ten ma dobre opinie na forum gazety, a dla mnie tę zaletę, że jest po złożeniu b. mały i zmieści się (chyba, bo nie próbowaliśmy) do mojego malutkiego bagażnika w Fordzie Ka:), na pewno bedę woziła mała swoim autem, więc zalezy mi na tym, by wózek był mały po złożeniu.
 
Wczoraj kupilismy wanienkę ze stelażem i foczką, nareszcie przescieradła, znów kilka ciuszków i jeszcze jakies duperelki. Ogladałam pojemnik na zuzyte pieluchy, ale w Calineczce jest dużo tańszy, więc tam kupię, to fajna rzecz:) No i w sumie to juz sporo mamy 8)
 
Witam.....no nareszcie też już czymś mogę się pochwalić...co prawda zakupy robił mężulo...bo muszę leżeć...ale przygotowałam mu karteczkę...określiłam kolory....i zakupił ...wanienkę z wkładką antypoślizgową...przewijak....oliwkę...SUdokrem...krem na słoneczko..termometr do wody...termometr do ciałaka...nożyczki..szcoteczkę do włosków..i pojemniczki na waciki ...także powoli już się zbiera...aha ciuszków już też troszkę mam bo mama mi kupiła...a po resztę pojadę jak już będę mogła spacerować....w końcu coś sama też muszę powybierać...w tym cała frajda...prawda???? ;D
 
No jasne, frajda ogromna :laugh: :laugh: :laugh:. Ja najbardziej lubię sama pobuszować sobie wśród półek, jak jest mąż to się boję, ze zaraz się znudzi, a jak jest moja mama to sama rwie się do kupowania (co jest swoją drogą miłe, ale ja też chcę coś dla córci kupować :D). A sama mogę stać i ogladać pół godziny, w ten sposób wyszukałam piękne pajacyki, czapeczki i skarpetki w poczciwym Geancie - wygladają jak co najmniej z dziecięcego GAPA :p Dziś zamówiłam kilka rzeczy na Allegro, śliniaczki, rożek, wyprawkę do szpitala, body... :)
 
reklama
Do góry