reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

reklama
Kupiliśmy wczoraj Deltim Focus z nowej kolekcji, w granatowo-waniliową kratkę, bardzo ładny, miękko chodzi, koła pompowane, w komplecie torba, przekładana rączka w spacerówce (chociaż ja się nastawiam, że ten wózek to tylko na poczatek, a potem kupujemy superwypasioną spacerówkę). a jak sie bedzie spisywał, to się okaże w praktyce, ale opinie ma dobre. Niestety, do mojego bagaznika żaden wózek głęboki nie wejdzie :(
Inne polskie wózki (a mieli tam chyba cały przekrój)j, były strasznie tandetne, niebrzydki był tylko Wychamet, ale mieli modele spacerowe z opcją wożenia noworodka, a takie są niedobre. Z kolei bebecar, Peg perego i Mutsy wydały mi się zbyt drogie jak na wózek na kilka miesięcy, a w sumie nic specjalnego.
Kosztował 899 zł, ale dostaliśmy 10 procent rabatu.
 
Cześć Agatko, ja też po wielu kombinacjach z wózkami zdecydowałam się w końcu na Deltima Focusa, będziemy kupować w przyszłym tygodniu. Również bardzo mi się podoba, a poza tym można go tak złożyc że nie zajmuje dużo miejsca, poza tym nie jest taki ciężki no i generalnie dobrze mi się go prowadzi. A napisz prosze gdzie kupowałaś - może w Warszawie, w Calineczce? Pozdrawiam, Kamila
 
Cześć Przyszłe Mamusie
Ja zdecydowałam się kupić Graco quattro tour bo cena jest przystępna(ok.700zł),ma przekładaną budkę i można do niego dokupić nosidełko(taki wkład)dla noworodka ale już z innej firmy za 60zł.
Znalazłam ładny kolor jeszcze z kolekcji 2004 granatowy z wierzchu a w środku kratka jasnoniebieska(seesheel).
Polecam!

 
Kamila pisze:
Cześć Agatko, ja też po wielu kombinacjach z wózkami zdecydowałam się w końcu na Deltima Focusa, będziemy kupować w przyszłym tygodniu. Również bardzo mi się podoba, a poza tym można go tak złożyc że nie zajmuje dużo miejsca, poza tym nie jest taki ciężki no i generalnie dobrze mi się go prowadzi. A napisz prosze gdzie kupowałaś - może w Warszawie, w Calineczce? Pozdrawiam, Kamila


Kamilko, dokładnie tam :) Polecam, bo miła obsługa, wszystko nam cierpliwie pokazano, wyjaśniono, mogliśmy pomierzyć wózki do bagażnika, pojeździć nimi trochę, no i ten rabacik też był sympatyczny.
 
Do Karinki - wiesz co ja osobiście oglądałam w sklepie Tako Julię i na pewno nie był to wózek na paskach.Wydaje mi się iz reszta tych modeli jest tez na amortyzatorach.Ale i tak są miękkie. A poza tym na moje oko to producent niedawno "podmienił" nazwę Wiktorii na City Voyager,i udaje że to nowy model. Na stronie firmowej producenta znikł z oferty model Wiktoria a pojawił się właśnie Voyager,natomiast zdjęcie wózka pozostało te same ??? Mnie bardzo podoba się ten model Voager i prawdopodobnie zdecyduje się na ten wózio. Przeraża mnie tylko jego waga,po złożeniu ledwo go dźwigam,a będe musiała często sama tachać go na drugie pięterko :( Ale nie ma modelu który jednocześnie byłby super lekki,z bogatym wyposażeniem no i fajnym wyglądem.Przeważnie czegoś brakuje ;) Rozmawiałam poza tym z tym gościem z allegro co sprzedaje te wózki i juz sama nie wiem mysleć. On wogóle nie ma pojęcia o tym co sprzedaje,zamawia wózki tylko u producenta i wysyła dalej. I z rozmowy nie był zbyt przyjazny,nie zalezało mu na zadowolonym kliencie...A najgorsze jest to iż w moim mieście jak i okolicy nie mam możliwości nawet zamówienia wózka przez sklep :mad: I skazana jestem na allegro..bądź jakiś drogi sklep w necie.Uff,ale sie rozpisałam,ale mam nadzieję iż trochę ci pomogłam Karinko ;) Pozdrawiam :) :) :)
 
Bardzo dziekuje TIILI za to odpowiedz>mi bardzo podobaa sie ten wóz4ek VOYAGER i mojemu mezowi równiez,jednak niewidziałam go jak narazie w zadnym sklepie w moim miescie (wrocław )a chciałabym zobaczyc go na zywo niz zamawiac cos w ciemno z allegro.Jesli mówisz ze on ma miekkie zawieszenie to moze bym sie na niego zdecydowała pomimo ze niema pasków.
Pozdrawiam
 
Ja mam łóżeczko Drewexu Kuba II z szufladą i jest bardzo fajne,a szuflada się przyda choćby na kocyk lub zapas pampersów.
Widzę że chyba wiele z nas kupuje łóżeczko z Drewexu,mają duży wybór.
Pozdrawiam


 
reklama
a ja dostałam w prezencie łóżeczko radek II Klupsia na biegunach z szufladą w kolorze teak. szuflada faktycznie sie przyda np na pampersy. Funkcje kołyski można całkowicie zablokować. ma wyjmowane szczebelki i trzy poziomy wysokości. Kosztowało około 370 zł. Polecam. ;D
 
Do góry