reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

super ubranka dziewczyny;-)
ja wiekszosc ubranek mam uzywanych , przez internet 2 worki kupilam w przedziale 0-3 miesiace, doszlo, w super stanie wiec tylko upralam, a grosze razem z przesylka mnie to kosztowalo, :tak:

termometr kupilam w zestawie do pielegnacji i to taki zwykly elektryczny ale w pupie ponoc sie mierzy i 1 minute tylko to chyba dam rade zmierzyc mam nadzije, gorzej jak sie maly za przeproszeniem w tym czasie bedzie wyproznial:-):-)
 
reklama
I jeszcze jedna sprawa, kupujecie termo opakowania do butelek??
To w ogóle działa?? Utrzymuje temperaturę?? :tak:

Większość termoopakowań utrzymuje temp do 4 h. Tzn. grzejesz mleko na gorące i po 4 h jest takie akurat do picia. Przydaje się jeżeli karmisz sztucznie, bo cycuś to najlepsze termoopakowanie :-D

To ci dobrze, że masz termometr w ręce...
Ja niestety muszę liczyć na termometr jakiś i nie mam pojęcia co kupić ;/
Ile ludzi tyle opinii, już nie wiem sama jaki jest dobry :(((

Myślę, że i my przytulając często dzidziusia nauczymy się jego normalnej temperatury i poczujemy kiedy ta będzie podejrzana...

ja kupiłam termometr w aptece firmy diagnosis i powiem Wam że jest fajny prosty w użyciu mierzy się temp do ucha i tylko 1 sekundę
ale wiecie nie wiem czemu ale zawsze w lewym uchu mam większa temp o 2 stopnie?????????:baffled:

Dlatego własnie nie słyszałam o dobrym termometrze, bo większość ma taką rozbierzność w mierzeniu temperaturki.

Co do biustonoszy ,to mam narazie jeden....ale zwykly...
A termometra nowego nie kupowalam jeszcze.....moze dzidzia odrazu nie bedzie chora....:-)

Wklejam ciuszki , ktore kopilam w lumpku....juz dawno,ale wreszcie je wypralam.....
http://www.fotosik.pl
http://www.fotosik.pl

Gorzej bedzie jak dzidzia okarze sie chlopcem....hi,hi....

Ja też licze, ze nie od razu termometr mi się przyda.

A ciuszki są przepiękne.

U moich rodziców to własnie chłopców ubiera się na różowo :baffled:
 
dziewczyny ja ze swoich doświadczeń to wam powiem że jedynie podczas mierzenia temperatury w pupie nie ma rozbieżności pomiędzy kilkoma pomiarami pod rząd ani pomiędzy pomiarami różnymi termometrami ...
i pomimo że mam termometr do ucha bede go używała tylko w sytacjach gdy w pupie nie bede mogła z jakichś powodów zmierzyć...także może się tak nie przejmujcie i nie szalejcie z tymi termometrami - wyjdzie w praniu czy takie drogie urządzenia są potrzebne...a te nowsze zwykłe mierzą w pupie kilka sekund - przynajmniej Braun który ja mam
 
a ja mam do was pytanko odnosnie pasow - ciazowych i poporodowych...

poporodowy to wiem po co i sobie go kupie (o ile bedzie czas i nie zapomne bo moge sie za to zabrac dopiero jak sie mala urodzi) ale ten pas ciazowy to po co? nie chodzi mi o pas do samochodu tylko taki do ubrania... mam tak nisko brzuch ze nie daje rady spodni zalozyc bez stekania i sapania a do konca jeszcze mam 11 tygodni... moze ten pas bym mi pomogl? macie jakies doswiadczenia w tym temacie?

Ortopedyczne pasy ciążowe są właśnie po to żeby "nosić" zwisający brzuch. Skóra się wtedy mniej naciąga, brzuch mniej zwisa, no i odciąża się kręgosłup i nie bolą plecy :)
 
Super ciuszki :)
Zazdroszczę zakupów... Mój tylko powtarza, że już wystarczy i mam nie kupować, bo połowy nie ubierze ... Wiem, że ma rację, ale te ciuszki takie słodkie są ...
 
Ja mam zakaz od mamy ( a to ona więcej nakupowała), bo Maluch wyrośnie, w większe się zdąży kupić, jak będzie wiadomo jaki jest duży i jak szybko rosnie.
 
reklama
Do góry