reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Huśtawkę polecam z czystym sercem u nas sprawdziła się bardzo, mimo iż mała rzadko była w ruchu, ale uwielbiała w niej leżeć, a od czasu do czasu husiuuu :-)
 
reklama
A ja nie polecam kremu na pośladki z hippa. Miał być taki cudowny i tyle go po sklepach szukałam a po dwóch użyciach czerwone plamki wyszły na tyłeczku mojego dzieciątka. Nawet położna jak go zobaczyła na szafce to pytała czy jestem zadowolona. Jak powiedziałam, że nie to stwierdziła że jak wiele osób i że to chyba jedyny bubel z serii hippa.
Na szczęście szybka zmiana kremu pomogła. Teraz używam tego co kupiłam za jakieś 5zł czyli kremu Babydream i jest spoko. Ale moim mistrzem póki co jest krem który robi sobie sam szpital. Niestety składu nie znam ale przy następnej wizycie u pediatry chyba o niego poproszę. Można go trzymać ok. 2 tygodni bo to full natural i później się psuje.
 
Ja mogę polecić Linomag z różową zakrętką. Używałam go na moim synku od pierwszych dni i uważam że się sprawdził. Mały rzadko miał jakiekolwiek podrażnienia, a jak już to jakieś drobne zaczerwienienie że wystarczyło ze dwa razy umyć pupę wodą zamiast chustkami i posmarować Sudocremem.
 
reklama
Do góry