reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Ja w ogóle przerzuciłam się na kapsułki do prania od jakiegoś czasu, bo są wygodniejsze i dla młodego też zakupiłam właśnie te kapsułki z Jelp. W przyszłym tygodniu będę wszystko prać więc zobaczę jak się sprawdzają :happy:
A jeśli chodzi o ogólne rzeczy wyprawkowe to właściwie mam już wszystko, oprócz kombinezoniku takiego jesienno-zimowego, materaca i pościeli do łóżka oraz kółka dla mnie do siedzenia czy czegoś takiego. Te rzeczy no i pewnie jakieś ubranka jeszcze muszą poczekać na kolejną wypłatę czyli do 8.10. Mam nadzieję, że nie urodzę wcześniej. A że tak na ostatnią chwilę odkładam, no, trudno, inaczej nie ogarniemy. W razie czegoś jeszcze w zapasie będziemy mieli 3 dni szpitalne, podczas których mąż może sam dokupić tych kilka rzeczy :-p
 
Ja w ogóle przerzuciłam się na kapsułki do prania od jakiegoś czasu, bo są wygodniejsze i dla młodego też zakupiłam właśnie te kapsułki z Jelp. W przyszłym tygodniu będę wszystko prać więc zobaczę jak się sprawdzają :happy:
A jeśli chodzi o ogólne rzeczy wyprawkowe to właściwie mam już wszystko, oprócz kombinezoniku takiego jesienno-zimowego, materaca i pościeli do łóżka oraz kółka dla mnie do siedzenia czy czegoś takiego. Te rzeczy no i pewnie jakieś ubranka jeszcze muszą poczekać na kolejną wypłatę czyli do 8.10. Mam nadzieję, że nie urodzę wcześniej. A że tak na ostatnią chwilę odkładam, no, trudno, inaczej nie ogarniemy. W razie czegoś jeszcze w zapasie będziemy mieli 3 dni szpitalne, podczas których mąż może sam dokupić tych kilka rzeczy :-p

Chybra, ja też wyczekuję kolejnej wypłaty, bo jeszcze wanienka ze stelażem, pościel i ochraniacz, kombinezon zimowy. Wiem co czujesz, też chciałabym to ogarnąć przed narodzinami.
 
Ja dla Hani też wszytko w Jelpie prałam i byłam zadowolona. Stad ten wybór. Też od jakiegoś czasu używam kapsułek do naszego prania, dlatego wybrałam właśnie kapsułki Jelp.
Jelp w zasadzie nie pachnie co też dobrze o nim świadczy = nie zawiera dodatków zapachowych.
Może spróbuję Bobini, skoro tak polecacie, ale jak Lolek będzie troszkę starszy :)
 
A mi dziś przyszedł balsam do prania dzidziuś, bo zamówiłam razem z innymi zakupami, zobaczymy jak się sprawdzi. Ja w sumie już prawie wszystko (chyba) bym miała dla dzidzi. Brakuje mi jeszcze zimowego kombinezonu ale z tym chyba poczekam bo nie wiem jaki rozmiar szukać i otulaczek muszę kupić.
 
reklama
Do góry