reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
wiesz, że o Tobie pomyślałam????!!! serio! :-Dale tam dalej są bajery dziecięce. mi narazie niepotrzebne, ale fajna sprawa z tą bramką przy schodach. u nas to będzie mus, jak mała zacznie chodzić.
 
no ja zaraz będę zwijać żagle... do spania. jutro dłuuugi dzień przede mną. ach lubisz mnie, co? ;-) ale serio, pomyślałam o Tobie jak zobaczyłam te wkrętarki itd.:-p
 
Witam,
Sprzedaje atrakcyjne ubranka po mojej córeczce. Wszystkie ubranka otrzymałam od Wujka z USA, były chodzone tylko przez moją córkę, a niektóre są nowe. Są to ubranka firmowe Carters, First Impresions, Next itp.
Aktualnie wystawiłam ubranka w rozmiarze 0-3M, ale pomału będę wystawiać ubrana w większym rozmiarze. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem to zapraszam:
Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
Każde ubranko posiada numer i cenę. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt na priva. Polecam.
 
Maminka zależy jakiej szukasz, jeśli zwykłej to ja mogę polecić z babyono. Dostaliśmy w prezencie jak się Igor urodził, przy Alicji używaliśmy i teraz też mam zamiar.

Zapomniałam napisać, że przyszedł mi ten przybornik, o który Was pytałam i wygląda fajnie, mam nadzieje, że spełni swoją rolę.
 
reklama
byla juz mowa o pieluchach,wiec od razu poki pamietam to kupcie sobie kosz na zuzyte pieluchy, ja mam z chicco na 30sztuk, to naprawde super sprawa.. bo czasem ciezko przewijac dziecko i jeszcze troszczyc sie o zuzyta pieluszke.. poza tym jesli chodzi no spiworki i rozki, to mysle ze wystarczy miec chociaz albo jedno albo drugie, ja na poczatku uzywalam rozka, a potem do spania zakladalam spiworek:) te natomiast mialam z feretti.
 
Do góry